Inspiracje

Ze słonikiem na szczęście…

Serdecznie Was witam! Pogoda u nas mało słoneczne więc usiadałam w pracowni przy herbatce by troszkę potworzyć i tak też dziś zabrałam się do tworzenia karteczek na urodziny dla dziewczynek. Nie mogłam długo się zastanawiać jaką kolekcję papierów wybrać tym razem, oczywiście sięgnełam po papier firmy Piątek Trzynastego -Cute& Co.,którego kolekcji tą i inne znajdziecie na sklepowych pólkach Przyda Się.

Głównym elementem moich kartek są słoniki. Oprócz nich użyłam mnóstwa innych elementów wyciętych z kolekcji Cute&Co. :ptaszki,baloniki,prezenty i listki. Całość dopełniłam różowym pastelowym pól perełkami.

Kolekcja tych papierów jest po prostu urocza i bardzo mi się podoba. Każda praca powstaje z taką łatwością i przyjemnością a to chyba za sprawą tych delikatnych pastelowych kolorów i dodatków graficznych.

 

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji pracować z tymi papierami, to bardzo szczerze Was zachęcam do spróbowania. Rewelacyjne wzory i grafiki do wycinania mogą ozdobić karteczki zarówna dla chłopców jak i dziewczynek.

A w sklepie znajdziecie materiały, które wykorzystałam do przygotowania kartek:

Zestaw papierów Cute & Co. 12x12"  Cute & Co. 07, 12x12"    Zestaw tagów Cute & Co. 01    Duży Trymer SureCut Fiskars   Samoprzylepne Perełki 3mm 150szt czerwone