Inspiracje

„True LOVE” – Prawdziwa miłość oprawiona w Layout

„True LOVE”

Dziś się nie będę rozpisywać, bo cóż można pisać o takich pracach. „True LOVE” to prawdziwa miłość oprawiona w Layout. Prawdziwa miłość bo na zdjęciu jestem ja (WOW, bardzo rzadko pozuję do zdjęć) z moją ukochaną córeczką. Na dodatek owe zdjęcie to selfie! (kolejne wow, bo wogóle nie robię sobie selfie;).

Z pewnością zauważyliście, że moje Layout’y niemal zawsze są z „prawdziwym” zdjęciem, a nie jakąś gotową, pobraną z internetu grafiką, (no dobra, kilka takich się trafiło, ale to tylko potwierdza regułę). Bardzo lubię oprawiać fajne, spontaniczne zdjęcia w formę layoutu, nie potrzeba wtedy wielu dodatków, aby powstała bardzo bliska sercu praca.

Inny mój, bardzo podobny w stylu  do „True Love” Layout możecie zobaczyć tu.

Podstawą mojego layout’u jest dopasowanie kolorystyczne papierów do zdjęcia, bardzo tego zawsze pilnuję, bo praca jest wtedy spójna, a jej wykonanie naprawdę proste. Ja wykorzystałam w zasadzie idealnie pasujące papiery z kolekcji UHK Gallery On my owl, oraz świetny geometryczny papier Family Portraits.

Potem wystarczy stworzyć kompozycję z kilku większych i mniejszych kawałków papierów, dodać kilka naklejek, sznurek, enamel dotsy, obowiązkowo tytuł, i ewentualnie trochę kleksów lub chlapania zrobione mgiełką.

I właściwie to wszystko, layout gotowy!

 

 

 

 

Jakoś tak ostatnio robię dość dużo Layoutów, i wydaje mi się, ze niedługo pokażę Wam kolejny… 😉

Ze sklepu użyłam:

On my owl - foliage  On my owl - zestaw papierów On my owl - trees

Arkusz naklejek Hello Beautiful 01, 10,5 x 23cm    Arkusz naklejek Hello Beautiful 03, 10,5 x 23cm   Mgiełka - malwa Workplace 03-04

Pozdrawiam,

Ewelina