Inspiracje

Świąteczne falbanki

Falbanki?

Na świątecznej kartce? Dlaczego nie! Wiem, że falbanki raczej kojarzą się ( przynajmniej mi ) ze stylem shabby chic, z kartkami ślubnymi, dziewczęcymi.

Ale i tak postanowiłam je umieścić na kartce bożonarodzeniowej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Myślę, że świetnie pasują do takiego klimatu. Zresztą, tak naprawdę nie jest to nic odkrywczego – już nie raz widziałam je na świątecznych pracach.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pomału rozkręcam się świątecznie, a ta kartka od początku w moim zamyśle miała mieć falbanki, tak mi się jakoś umyślało. A że w naszym sklepiku są dostępne cudowne świąteczne papiery Galerii Papieru „Wesołych Świąt”, musiała to być kartka świąteczna. Papiery są cudowne, mają piękne świąteczne kolory i wzory – wielką frajdę miałam gdy je cięłam 😉

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ale na mojej kartce pojawiły się też starsze kolekcje, również świąteczne. I też są to papiery Galerii Papieru: „Przesyłka ekspresowa” oraz „Świerszcz za kominem”. W niewielkiej ilości, bo to właśnie falbanki są zrobione z tych papierów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Napis na kartce to digi, mojego autorstwa, poczęstujcie się jeśli macie ochotę:

wesolych-swiat

Ramka, tradycyjnie od Crafty Moly. Nie zabrakło również ręcznych przeszyć, tym razem jednak jest ich ciut mniej, ale są 😉

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodatkowo kilka złotych półperełek, wstążka ze złotą nitką i ćwiek ze złotym kryształkiem – żeby nadać delikatnego błysku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Muszę się Wam przyznać, że byłam bliska wykorzystania Big Shot’a przy robieniu tej kartki. Nawet wycięłam sobie serwetki, ale finalnie powiedziałam NIE. Dam radę! I dałam. Bo nie wiem czy wiecie, ale już ponad rok nie używam maszynki….Ciekawa jestem czy wśród Was są osoby, które też nie korzystają z żadnej maszynki do wycinania i wykrojników? Bardzo jestem ciekawa.

A tymczasem, pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia!

Gosia.

W pracy użyłam:

Przesyłka Ekspresowa 03   Wesołych Świąt 05   Wesołych Świąt 01   Wesołych Świąt 06   Przy kominku 02   Samoprzylepne Perełki 4 mm 150 szt brązowe   Klej Magic z precyzyjną końcówką