Inspiracje

Sun and sea i piątek trzynastego…

Cześć!

Właśnie dołączyłam do zespołu i dziś moja pierwsza inspiracja dla Przyda się!  Dlatego przede wszystkim na samym początku chciałabym się serdecznie z Wami przywitać!

Nazywam się Ewelina i występuję w blogosferze jako Craft Pracownia! Miłość do papieru jest we mnie od dziecka i tylko rodzice wiedzą jak niezliczone ilości zeszytów, notesików, szkicowników wypełniały szuflady mojego biurka. Jednak, dopiero gdy poznałam scrapbooking, stwierdziłam, że to jest właśnie to!

Tworzę głównie albumy, kartki, exploding box’y czy notesy, lubię kiedy są to przedmioty użytkowe, najchętniej w stylu nowoczesnym, prostym i eleganckim, ale czasem szaleję też z kwiatami albo mediami. Jeśli chcecie poznac mnie bliżej zapraszam na mojego bloga 🙂

A teraz do sedna!

Przyznam szczerze, że jak tylko dowiedziałam się, że dołączam do tak świetnego zespołu, zrobiłam pracę na pierwszą inspirację. Ale zaraz potem się okazało że moja pierwsza inspiracja przypada 13-tego i to jeszcze akurat wypada w piątek! Jak więc mogłabym nie zrobić pracy z wykorzystaniem „Piątku 13-tego”. Wspaniale się składa, że Piatek 13-tego posiada fantastyczne kolekcje papierów do scrapbookingu z pięknymi letnimi wzorami w „Summertime” oraz świetny flamingowy róż w „Małej dziewczynce” dostepnych w sklepie. A co się odwlecze to nie uciecze i tamtą pracę pokażę innym razem:)

Layout Sun and sea

Mając do dyspozycji takie świetne papiery powstał mój dzisiejszy Layout. Takie wspomnienie i podsumowanie lata, pełne jasnych złocistych jak piasek barw, uzupełnionych kilkoma odcieniami różu no i oczywiście z hitem tego lata czyli flamingiem!!!

Piękny papier z napisami Sun and Sea wygląda jakby się złocił, uzupełniłam go kawałkami papierów w odcieniach różu i skrawami czarnego. Dla ozdobienia Layoutu wykorzystałam błyszczace naklejki, ćwieki i enamel dotsy, kawałeczki taśm washi, kilka tekturek i naklejki z letnimi napisami również od Piątku 13-tego.

 

W pracy użyłam;

 

Arkusz naklejek Summertime 01, 10,5 x 23cm    Papier Summertime 05, 12x12   Papier Summertime 04, 12x12   Zestaw papierów Mała dziewczynka 12x12"  Taśma dekoracyjna washi różowa w białe serduszka 15 mm x 10 m  Mgiełka - malwa