Informacje

Spotkaj się z nami w Warszawie!

cw2016_baner_1

 

Już 27 lutego odbędzie się fantastyczna impreza dla fanów rękodzieła. Będzie to idealna okazja do rozmów, wymiany opinii, poznania nowych technik. Postaramy się zabrać jak najwięcej naszych produktów, abyście mogli kupić je stacjonarnie, wcześniej mając szanse wnikliwe je pooglądać.

Na naszym stoisku przygotujemy specjalny kącik, przy którym będziecie mogli przetestować narzędzia Fiskarsa, o które często pytacie. Trymer, giliotyna, nożyczki, dziurkacze – przyjdzie i sprawdźcie za co pokochali je inni.

Zapraszamy Was też na pokaz, który poprowadzi zaprzyjaźniona z nami Ania (nieoceniampookładce).
Ania pokaże Wam możliwe zastosowania mgiełek, pokaże Wam różne swoje tricki i powie za co polubiła mgiełki marki PentartPo części teoretycznej zaprosimy Was do własnoręcznego testowania ich w praktyce.

banerekwawa

Ponieważ nie jesteśmy w stanie spakować do samochodu całego naszego asortymentu, zachęcamy do składania zamówień wcześniej i wybierania opcji odbioru osobistego w Warszawie. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że dostaniecie tego dnia swoje wymarzone produkty, a dodatkowo macie możliwość skorzystania z 12% rabatu.

wawa

 

Więcej informacji na temat CraftWawy znajdziecie na stronie organizatora.

Do zobaczenia 27 lutego w Warszawie!