Inspiracje

Ślub z czerwienią

Kolor czerwony i ślub?

A dlaczego nie?!

Ślub kojarzy nam się raczej z bielą, jasnymi kolorami, pastelami i tak przyzwyczailiśmy się do tego, że jakaś mała odmiana to już jest coś „dziwnego”. To znaczy jeszcze do niedawna tak było. Obecnie, wydaje mi się, troszkę się to zmieniło, jesteśmy bardziej otwarci na wszelkie nowości, na takie jakby łamanie tradycji. Prawda?

I tak jest właśnie z kolorem czerwonym. No przyznajcie, nie kojarzy się ze ślubami.

To znaczy ja osobiście za czerwienią w ślubnej tematyce nie jestem, ale nie mówię kategorycznie nie. Już kiedyś robiłam komplet ślubny w takiej kolorystyce.

A  mnóstwo nietypowych kartek ślubnych już widziałam – i nie mówię tu tylko o kolorach 😉

Ale wracając do tematu mojej czerwieni – u mnie to tylko takie akcenty, mocne, ale jednak akcenty.

Pudełko do kartki jest bardzo proste, choć nie brakło na nim ręcznych przeszyć.

DSC_0065

Jasne papierki ( Galeria Papieru „Wiek niewinności” ), gruba czerwona wstążka i duża czerwona kokarda.

Proste jest dlatego, że to kartka ma „błyszczeć” 😉 To kartka ma zrobić największe wrażenie.

DSC_0075

Koncepcja tej kartki od początku była taka, że kolor czerwony będzie w centrum, tylko. Kupiłam czerwoną wstążkę, czerwone papierowe różyczki a perełki miałam. I jeszcze ramka, koniecznie od Crafty Moly – pochwalę się, to mój kolejny projekt 😀 Podoba się Wam?

Na początku, bukiet miał być cały czerwony ale jednak zrobiła się z tego jedna wielka czerwona plama. Dodałam białych kwiatów i to „uratowało” sytuację.

DSC_0079

Kartka również jest cała z Galeriowych papierów „Wiek niewinności” – no co się dziwić, są świetne jeśli chodzi o ślub, idealne wręcz.

Ramkę pomalowałam……lakierem do paznokci. No nie miałam czerwonej farby, nawet mgiełki. Ale przecież lakier też się nadaje do tekturek. Wy też używacie?

I powiem Wam, że jak na osobę, która za czerwienią nie przepada, to podoba mi się ta kartka. Jestem z niej bardzo zadowolona i mam nadzieję, że nowożeńcom też przypadnie do gustu.

Pozdrawiam Was ciepło,

Gosia

P.S. Jeśli zrobiliście kiedyś coś nietypowego na ślub, w mniejszym lub większym stopniu, pochwalcie się proszę, podeślijcie link, chętnie zajrzymy i pooglądamy Wasze prace 😀

W pracy użyłam:

Wiek niewinności 02   Wiek niewinności 04   Róże małe - czerwone   Klej Magic z precyzyjną końcówką