Inspiracje

Na ślub w odważnych kolorach? Czemu nie!

Ahoj Załogo!

Czy Wy też przy tworzeniu prac ślubnych zazwyczaj sięgacie raczej po pastelowe papiery i dodatki?

Ja tak, zdecydowanie tak, ale tym razem postanowiłam postawić na barwy mocno rzucające się w oczy.

Dałam się ponieść fali ogólnointernetowej miłości do najnowszej kolekcji Lemoncraft – Daydream i nawet pokusiłam się o wycięcie RĘCZNIE elementów, ha! A wierzcie mi, ja tego NIE ROBIĘ 😀 Ogólnie to powiem Wam, że pomysł produkcji dodatkowych arkuszy z elementami  i kart do kolekcji to coś genialnego. Tak oto można bazować na papierach z bloczków, a ozdabiać dodatkami.

Nie jestem pewna czy powtórzę kiedyś ten wyczyn ręcznego wycinania elementów (tu wycięty łapacz i motylki), ale okazało się, że taka zabawa wcale nie jest zła 😉

Po skończeniu kartki i obejrzeniu jej pod każdym kątem stwierdziłam, że zdecydowanie jest zbyt słodka, cukierkowa i brakuje jej pazura. Wtedy w ruch poszły czarne: cienkopis do zrobienia obrysu i perełki w płynie. Uważam, że całkiem nieźle dopełniły całość.

Dodałam też pomalowane czarnym pisakiem tekturki i voila – efekt mnie pozytywnie zaskoczył.

Żeby nie było zbyt nudno, do kartki dorobiłam ( a raczej ozdobiłam już gotową) kopertę – okleiłam różowym papierem i dorobiłam opaskę z pasującą kartą z zestawu. Tam też przysiadły wycięte motylki i wylądowała pokolorowana tekturka z napisem <love>.

A do zrobienia takiego zestawu naprawdę niewiele trzeba. Bez maszynki, wykrojników, dziurkaczy. Zapraszamy na zakupy!