Informacje

Śląski Zlot Scrapbookingowy – Zapraszamy

Śląski zlot scrapbookingowy

Już 6 maja widzimy się w Katowicach na Śląskim Zlocie! Nigdy nie ukrywaliśmy, że jest to zlot najbliższy naszemu sercu, po pierwsze mamy w jego organizacji sporo swojego udziału, po drugie sami jesteśmy ze śląska. Przez cały dzień będzie czekać na Was sporo różnych atrakcji. A co przygotowaliśmy my? Jak zwykle przy okazji osobistych spotkań – czeka na Was rabat! Zamówienia możecie złożyć już dziś, a odebrać 6 maja podczas Zlotu. Takie zamówienia premiujemy 10% rabatem!

 

Wiemy, że nasza projektantka Ikemo jest mixemediową mistrzynią nie tylko dla nas, dlatego to właśnie ona zaprezentuje Wam media pentartu, będziecie mogli pod jej okiem je wypróbować. Ola obiecała, że zdradzi Wam kilka swoich trików i sztuczek. Pracować będziemy również na nowościach od SnipArt!

Cały czas jest również możliwość zapisania się na warsztaty Oli, podczas których opowie Wam ona o swoich technikach i sposobach na tworzenie wyjątkowych prac. Warsztaty odbywają się w małym, kameralnym gronie, który umożliwi Wam pracę w przyjaznej atmosferze.

 

A jeżeli chcecie wiedzieć więcej o samym zlocie to koniecznie odwiedźcie stronę  www.slaskizlot.pl
6 maja w Katowicach, spotkacie 16 różnych sklepów i producentów, przez cały dzień będą obywać się bezpłatne pokazy, będzie okazja do wspólnego tworzenia, wypicia kawy. Możecie również przyjść z Waszymi pociechami, będzie na nie czekał specjalny, dziecięcy kącik!

Do zobaczenia!