Inspiracje

Skrzydlata kartka w sam raz na urodzny

„Latająca” kartka

Hej!

Dawno nie robiłam tego typu pracy, więc oto jest – kartka urodzinowa! Trochę mnie poniosło przy jej tworzeniu i ostatecznie otrzymałam bardzo przestrzenny efekt (czyli tak, jak lubię najbardziej). To wyjaśnia, dlaczego nie lubię kartek w kopertach 🙂 Mam nadzieję, że spodoba się wam mój pomysł, no ale spójrzcie sami…

Jeśli chodzi o stronę techniczną wykonania tej kartki, to opiszę trochę z jakich produktów skorzystałam. Długo zastanawiałam się, których papierów do scrapbookingu użyć, uzbierała mi się już pokaźna kolekcja. Ciężko się zdecydować na jedną, więc postawiłam na Serendipity White od Piątek Trzynastego oraz Birdsong od Mintay by Karola. Z pierwszej wykonałam bazę – arkusz z cudownymi roślinkami, a z drugiej wykorzystałam elementy do wycinania z bonusowego arkusza. Jak pewnie zdążyliście zauważyć w większości są to piękne motyle.

Po przyklejeniu białego prostokąta na bazę, zaczęłam tworzyć kompozycję. Powstał bardzo luźny i przestrzenny wianek, do którego mogłam poprzyklejać motyle oraz kwiaty. Na sam koniec dodałam duże kamyczki, czyli kulki 3d firmy Pentart. Idealnie nadają się do uzupełnienia pracy.

 

W mojej pracy wykorzystałam:

       Napis "Wszystkiego najlepszego