Inspiracje

Różana kopertówka

Moja pierwsza kopertówka w życiu.

( tzn. trzecia, bo te dwie pierwsze poszły nie tak i dopiero ta się udała tak, że jestem zadowolona )

Po ponad 4 latach papierkowania. Najwyższy czas, prawda?

Tak się jakoś złożyło, że moja koleżanka poprosiła mnie o zrobienie czegoś dla opiekunki jej dziecka, w ramach podziękowania. Oczywiście najpierw pomyślałam o kartce w pudełku, standard. A potem zaświtała mi w głowie myśl o kopertówce. Koleżanka przystała na taki pomysł, więc trzeba było się wziąć do pracy.

Tak jak Wam wyżej wspomniałam, dwie pierwsze odrzuciłam. Jakoś tak źle wymierzyłam i niestety to było widać, pomimo, że to była kwestia może milimetra.

Ale trzecia już wyszła tak jak trzeba.

I powiem Wam, że zupełnie nie wiem czemu ja wcześniej nie poczyniłam kopertówki. Naprawdę nie wiem.

Ale wiem, że nie będzie to ostatnia kopertówka.

Jak już się opanuje sposób jej robienia to wcale nie jest to trudne – trzeba tylko pamiętać, żeby być niesamowicie precyzyjnym. Robi się ją całkiem szybko. Potem tylko ozdabiamy i jeszcze trzeba przygotować karteczkę do środka.

 

Moja dzisiejsza kopertówka wykonana jest z odświeżonej kolekcji Lemoncraft „Dom Róż”. Papiery te są naprawdę przepiękne ( chyba nikogo nie trzeba o tym jakoś specjalnie przekonywać ). Oczywiście znajdziecie je w naszym sklepiku 😉

Dodałam tylko garść kwiatów, kilka perełek i fragment ramki Crafty Moly jako dekor do bukietu.

Taka kopertówka to jak sami wiecie, nadaje się na wiele różnych okazji – śluby, komunie, chrzty, podziękowania itd.

Nieskomplikowana forma ale szalenie elegancka. Zgodzicie się ze mną?

Pozdrawiam Was ciepło,

Gosia.

W pracy użyłam:

Bloczek papierów bazowych do scrapbookingu - Dom Róż   Dwustronny papier do scrapbookingu - Dom Róż 06  Samoprzylepne Perełki 3mm 150szt białe   Samoprzylepne Perełki 4 mm 150 szt Białe  Klej Magic z precyzyjną końcówką   Nożyczki Non-Stick 12cm