Inspiracje

Romantycznie, pastelowo, ślubnie…

Romantycznie, pastelowo, ślubnie…

Dziś nie będzie nic oryginalnego. Cóż zrobić, skoro lato w tym roku szczodre, upalne, słoneczne i bardzo obfitujące w śluby! Dlatego też dziś będzie romantycznie, pastelowo no i ślubnie!
Dwa delikatne box’y wykonane z przepięknych papierów Mintay Papers, jeden z kolekcji 7th Heaven, drugi z Lovely Day. Oba w wersji ślubnej, ścianki mają udekorowane wycinankami z wykrojników, ślubnymi grafikami a także kalendarzem do samodzielnego zaznaczenia daty, na środku wkładka z życzeniami. I jak zwykle u mnie na wieczku kolorowa, pękata kokarda!

 

 

 

 

Jak widzicie te papiery są bardzo piękne. Nie wymagają ani zbyt wielu dodatków ani wyszukanych form aby stworzyć bardzo gustowna pracę zwłaszcza ślubną, a niemalże cukierkowa kolorystyka jest wprost idealna na lato.

Nawet prosty w konstrukcji i ozdobieniu exploding box wygląda naprawdę efektownie i romantycznie. Tym bardziej że to chyba najbardziej lubiana forma upominku ślubnego.

 

 

 

Ze sklepu użyłam:

Papier dwustronny - 7th Heaven 02  Papier dwustronny - 7th Heaven 01  Papier dwustronny - 7th Heaven 03 Papier dwustronny - 7th Heaven 04  Papier dwustronny - 7th Heaven 05 Papier dwustronny - Lovely Day 02  Papier dwustronny - Lovely Day 05 Papier dwustronny - Lovely Day 03  Klej Magic z precyzyjną końcówką

Kosteczki 3d dystansowe - 1mm

 

Pozdrawiam,

Ewelina