Inspiracje

Pudełko pełne fioletów.

Pudełko na prezent –

to właśnie chciałam Wam dziś pokazać. Święta już minęły więc z czystym sumieniem można wrócić do „zwyczajnych” inspiracji.

Pudełko to zrobiłam do ramki, którą już Wam kiedyś pokazywałam. O do TEJ. Ramka jest fioletowa więc i „opakowanie” takie jest.

Jest ono zrobione z beermaty, także jest mocne i mam nadzieję trwałe.

Oczywiście jeśli mowa o fioletach to jest to kolekcja „Violet Silence” od Lemoncraft.

Fiolety zdecydowanie tu dominują. Biel jest tylko niewielkim dodatkiem. I róż.

Oprócz „normalnych” papierowych kwiatów, są tu też takie zmediowane przeze mnie, czyli psiknięte mgiełkami. Dokładnie tak jak przy wspomnianej wcześniej ramce.

Niesamowicie podoba mi się efekt jaki daje połączenie tych dwóch mgiełek, fioletowej i białej perłowej. Szczególnie na kwiatach. Można uzyskać naprawdę ciekawy kolor. Taki trochę, hmmmm………, magiczny.

Jedną z serwetek też „pokolorowałam” mgiełką, ale tu użyłam już tylko fioletowej. Drugą z nich zostawiłam białą, dla równowagi.

Można by rzec, taki fioletowy shabby chic. Są kwiaty, wstążka, koronka. A do tego ręczne przeszycia i mnóstwo chlapnięć.

Jestem bardzo zadowolona z efektu i mam nadzieję, że całość się spodobała. Bo tak, już prezent wręczyłam.

Zdobi teraz pracownię i sklep stacjonarny Lemoncraft – Hobby Place <3

Miłego dnia Wam życzę Kochani!

Pozdrawiam ciepło,

Gosia.

W pracy użyłam:

Bloczek papierów bazowych do scrapbookingu - Violet Silence  Dwustronny papier do scrapbookingu - Violet Silence 04  Duży Trymer SureCut Fiskars   Mata do cięcia A3  Nożyczki Non-Stick 12cm  Pentart - Farba akrylowa 50ml -  fioletowy  Farba kredowa -  Biały 100ml  Mgiełka - fiolet  Mgiełka - perłowa biała  Klej Magic z precyzyjną końcówką