Inspiracje

Pożegnanie z podziękowaniem

Pożegnanie z podziękowaniem,

i to nie takie zwykłe. Jest to kartka, ale ze zdjęciem. W wersji BIG, czyli świetnie by się nadawała na nasze aktualne wyzwanie 😉 Zdjęcie miało wymiar 13x18cm więc kartka musiała być ciut większa ( nie pamiętam już jej dokładnych wymiarów ). Dodatkowo to kartka dla księdza.

Miał się gdzieś na niej znaleźć ten przepiękny cytat więc postanowiłam umieścić go na froncie kartki.

Znajduje się on w dwóch tekturkowych ramkach. To dlatego, że uwielbiam łączyć tak ramki, bardzo podoba mi się ten efekt przestrzenności.

Całość wykonana z papierów Lemoncraft – na zewnątrz „Gossamer Blue” a w środku „Heart Painted”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdjęcie znajduje się oczywiście w środku ale tu przy nim nie ma żadnych ozdób. Jest skromnie. I tak samo przy życzeniach – są tylko wydrukowanie na papierze scrapowym.

Jak widzicie, oprócz kwiatów, perełek i wspomnianych wcześniej ramek, znalazła się tu jeszcze jedna ozdoba, a mianowicie serwetka z masy. Zrobiona dokładnie tak, jak ostatnio Wam to przedstawiałam w moim kursie, o TU. Nawet nie wiem czy to nie ta sama 😉

Strasznie ją lubię. Warto czekać aż wyschnie, bo efekt jaki daje na pracy jest niesamowity. Jest tak ślicznie ażurowa!

Mam nadzieję, że umiliła pożegnanie księdzu, będzie wspaniałą pamiątką dla niego oraz że spełniła swoją rolę szczególnego podziękowania.

Zmykam już teraz bo późno się zrobiło 🙂

Zostawiam Wam uściski i życzę miłego weekendu!

Gosia.

Użyte materiały:

Bloczek papierów bazowych do scrapbookingu - Gossamer Blue Dwustronny papier do scrapbookingu - Gossamer Blue 02 Foremka silikonowa - Mandala Serwetka  Lekka masa modelarska Fimo  Klej Magic z precyzyjną końcówką Nożyczki Non-Stick 12cm   Samoprzylepne Perełki 3mm 150szt białe