Inspiracje

Powitajmy gości :)

Kto śledzi moje posty, ten wie, że kilka miesięcy temu, wraz z moją rodziną, zamieszkałam w nowo wybudowanym domu. Od tamtej pory nieustannie coś tworzę i urządzam.Tym razem postanowiłam udekorować nieco wejście do domu. Do głównej części domu wchodzi się przez dwie pary drzwi – główne (zewnętrzne) oraz wewnętrzne, którymi przechodzi się z wiatrołapu do dalszej części mieszkania. I właśnie na tych wewnętrznych drzwiach postanowiłam zawiesić dekorację witającą gości.

Najpierw miała to być dekoracja całoroczna, dopasowana stylem i kolorem do wystroju mieszkania. Jednak, po namyśle, decyzję zmieniłam i postanowiłam zrobić dekoracje sezonowe, na każdą porę roku. Zatem w pierwszej kolejności – zawieszka wiosenna 🙂

Do jej stworzenia nie potrzebowałam zbyt wielu materiałów. Wystarczyły: papier (w tym arkusz z elementami do wycinania), tekturka, badzik, sznurek i bezbarwne perełki w płynie. Perełkami pokryłam środki kilku kwiatków, dzięki czemu nabrały trochę wyrazistości i przestrzenności. Zresztą, dla uzyskania przestrzennego efektu, większość elementów przyklejona jest na kosteczkach dystansowych. Dodatkowo brzegi elementów przyciemniłam zielonym tuszem, co nadało całości fajny efekt wykończenia.

A na drzwiach prezentuje się tak:

Do stworzenia pracy użyłam: