Inspiracje

Pierwsza Komunia Święta Giulii

Pierwsza Komunia Święta, no bo skoro mamy maj, to nie mogło być inaczej.

Pewnie większość z Was ma ręce pełne pracy przy komunijnych projektach, albo przynajmniej miało.

Ja w sumie w tym roku wykonałam tylko cztery – tzn. będzie jeszcze jeden, powiązany z tematem Pierwszej Komunii, ale to Wam pokażę następnym razem. A dziś chciałabym Wam pokazać jeden z tych czterech – komplet komunijny.

Poniższy zestaw, kartkę + pudełko, zrobiłam dla Giulii – leci on aż na Sycylię! Mam nadzieję, że przetrwa podróż samolotem i że się spodoba 🙂

DSC_0053

Pudełko, jak zawsze u mnie, jest proste, z przeszyciami i z dużą kokardą na środku. Tutaj ozdobiłam ją starym vintage’owym guziczkiem.

I powiem Wam, że po raz kolejny jestem szczęśliwa, że posiadam trymer i to z opcją bigowania. Pewnie się powtarzam, ale co tam, pudełka mi teraz nie straszne 😉

DSC_0049

DSC_0054

Całość, i kartka i pudełko, wykonane są z papierów Galerii Papieru ( Piękny Umysł ) oraz Lemoncraft ( Dom Róż ). Uważam, że świetnie nadają się na taką okazję, jaką jest Pierwsza Komunia Święta, i rewelacyjnie też do siebie pasują.

A w środku pudełka znajduje się kieszonka na prezencik, finansowy oczywiście 😉

DSC_0058

A teraz przejdźmy do kartki.

DSC_0066

Jest ona delikatna, można nawet powiedzieć, że ciut romantyczna. W jasnych kolorach – beż, biel i bardzo jasny brąz, z odrobiną różowych kwiatuszków na papierze. Kartka, podobnie jak pudełko, ma poprzecierane brzegi ( nożyczkami ) i ręczne przeszycia. Razem daje to fajny, lekko postarzony efekt.

 

Oczywiście nie mogło zabraknąć tekturek od Crafty Moly – przepiękne są te ornamenty, moje ulubione; kwiatów i perełek – nawet jest kilka perełek w płynie tym razem.

A napis, jak się pewnie domyślacie, zrobiony jest przeze mnie – umieściłam go na tekturce i podkleiłam kosteczkami dystansowymi.

 

DSC_0061

Jak już wspomniałam na początku, mam ogromną nadzieję, że Giulia będzie zadowolona z takiego kompletu i mam również nadzieję, że Wam też się on spodobał.

Pozdrawiam Was wiosennie i ciepło,

Gosia-mosia.

W pracy użyłam:

Pearlmaker 10ml biały   Kosteczki 3d dystansowe - 2mm   Klej Magic z precyzyjną końcówką   Trymer do papieru   Dom Róż - Na werandzie   Dom Róż - Czas płynie   Piękny umysł 01   Tekturka - Ornamenty zestaw 7 108