O nas

Blog Przyda Się! to integralna część sklepu z artykułami do scrapbookingu. Oferujemy najwyższej jakości artykuły do scrapbookingu, wykonywania kartek oraz innych form rękodzieła, w atrakcyjnych cenach.

Na łamach naszego bloga pragniemy zarażać pasją, dostarczać inspiracji i pomysłów do tworzenia.

 Nasz zespół:

 

Choco

ChocoDo twarzy jej z głową w chmurach, więc nałogowo marzy. Inspiruje się wszystkim co ją otacza. Kocha kolory, tekstury i po prostu rzeczy piękne. Nie zna słowa nuda i stara się wyciskać z życia każdą sekundę.
W każdy powstały w jej rękach przedmiot, wkłada cząstkę siebie, którą chce komuś podarować.

 

 

 

 

Ikemo

IkemoPapierowy świat odkryła dwa lata temu, który po dziś dzień ją zachwyca i pozwala czarować różne cudeńka. W tworzeniu odnajduje spokój i harmonię. A prace, które tworzy, odzwierciedlają jej charrrakter. Lubuje się w formach bardzo przestrzennych, bogatych w kwiaty i wszelakie dodatki.

 

 

 

 

 

Dżoaśka

DżoaśkaDni spędza zagrzebana w kilogramach przydasiów gdzie próbuje tworzyć coś pięknego, co uszczęśliwi osoby dokoła niej. Tworzy głównie kalendarze, przepiśniki, notesy i albumy. Kocha kolory, energię, warstwy i pracę z tego, co pod ręką.

 

 

 

 

 

Mosia

MosiaPrywatnie żona, mama dwóch chłopców i …..kura domowa. W wolnych chwilach ( czyli głównie w nocy ) scrapuje – tworzy kartki, albumy, LOsy, i ramki itp. Jej styl to prawdziwy misz-masz. Uwielbia kwiaty, mixed-media oraz  styl clean&simple

 

 

 

 

 

Angelika

AngelikaMiłośniczka kartek i albumów, a także prac DIY, którymi lubi obdarowywać swoich najbliższych. Pokochała ostatnio styl clean&simple, stemple i akwarele, choć zdarzają się jej też prace w stylu retro czy bogato zdobione. Biega wszędzie z aparatem i czerpie inspiracje z otaczającego ją świata.

 

 

 

 

Asia

Asia OssowskaScraperka z długim stażem. Nocny marek. Szczęśliwa posiadaczka miliona stempli Lubi media i dużo, dużo dodatków. Uwielbia pracę ze zdjęciami na formach takich jak layouty, blejtramy oraz pocket scrapbooking. Napędzają ja spotkania z ludźmi.

 

 

 

 

 

Piotrek

PiotrekMęskie oko w świecie scrapbookignu. Nie ulega pięknym rzeczom, ale ceni sobie wysoką jakość. Do perfekcji opanował trymer i gilotynę:)