O nas

Blog Przyda Się! to integralna część sklepu z artykułami do scrapbookingu. Oferujemy najwyższej jakości artykuły do scrapbookingu, wykonywania kartek oraz innych form rękodzieła, w atrakcyjnych cenach.

Na łamach naszego bloga pragniemy zarażać pasją, dostarczać inspiracji i pomysłów do tworzenia.

 Nasz zespół:

 

Choco

ChocoDo twarzy jej z głową w chmurach, więc nałogowo marzy. Inspiruje się wszystkim co ją otacza. Kocha kolory, tekstury i po prostu rzeczy piękne. Nie zna słowa nuda i stara się wyciskać z życia każdą sekundę.
W każdy powstały w jej rękach przedmiot, wkłada cząstkę siebie, którą chce komuś podarować.

 

 

 

 

Ikemo

IkemoPapierowy świat odkryła dwa lata temu, który po dziś dzień ją zachwyca i pozwala czarować różne cudeńka. W tworzeniu odnajduje spokój i harmonię. A prace, które tworzy, odzwierciedlają jej charrrakter. Lubuje się w formach bardzo przestrzennych, bogatych w kwiaty i wszelakie dodatki.

 

 

 

 

 

Dżoaśka

DżoaśkaDni spędza zagrzebana w kilogramach przydasiów gdzie próbuje tworzyć coś pięknego, co uszczęśliwi osoby dokoła niej. Tworzy głównie kalendarze, przepiśniki, notesy i albumy. Kocha kolory, energię, warstwy i pracę z tego, co pod ręką.

 

 

 

 

 

Mosia

 

MosiaPrywatnie żona, mama dwóch chłopców i …..kura domowa. W wolnych chwilach ( czyli głównie w nocy ) scrapuje – tworzy kartki, albumy, LOsy, i ramki itp. Jej styl to prawdziwy misz-masz. Uwielbia kwiaty, mixed-media oraz  styl clean&simple

 

 

 

 

 

Ewelina

 

EwelinaMiłość do papieru jest w niej od dziecka i tylko rodzice wiedzą jak niezliczone ilości zeszytów, notesików, kalendarzyków wypełniały szuflady jej biurka. Jednak, dopiero gdy poznała scrapbooking, stwierdziła, że to jest właśnie to! Tworzy głównie albumy, kartki, exploding box’y czy notesy, lubi kiedy są to przedmioty użytkowe, najchętniej w stylu nowoczesnym, prostym i eleganckim, ale czasem szaleje też z kwiatami albo mediami.

 

 

 

 

Kasia

 

EsmeTworzy ciągle, bez przerwy, każdego dnia. Czas spędzony w pracowni jest jednym z najprzyjemniejszych momentów jej dnia. Wygrywają z tym tylko całuski od córci! Ma „twórcze ADHD” i ciągle musi coś majstrować. Twórczość towarzyszyła jej od dawna, ale od pewnego czasu wszystko nabrało takiego tempa, że nie nadąża za swoimi pomysłami!

 

 

 

 

Gosia

 Gosia
Pasjonatka sztuki, zwłaszcza malarstwa, grafiki i rysunku.Uwielbia podróże, przygody, miejsca z duszą i klimatem …marzycielka z głową pełną twórczych i zwariowanych pomysłów, uwielbiająca herbatę, kwiaty, lisy oraz wszystkie odcienie koloru brązowego. W każdej z prac zamyka magiczną cząstkę siebie…swoich przeżyć i myśli. Uwielbia tworzyć z papieru, kocha prace szczególnie z mix-mediami, uwielbia tworzyć journale i ozdabiać przedmioty. Twórczość sprawia jej bardzo dużo radości i ma nadzieję,że nigdy się to nie zmieni!

 

 

 

 

Ania

Ania

Z wykształcenia filolog i florysta, z zamiłowania scrapoholik samouk ;)) Scrapuje, decoupage’uje, koloruje, korzysta z technik mixmediowych, które stale odkrywa. Uwielbia warstwowe, przestrzenne formy z dużą ilością ciekawych drobiazgów, choć nie gardzo prostotą i minimalizmem.

 

 

 

Alicka

Alicja

Uwielbia media, tekstury, kolory – z przyjemnością brudzi sobie ręce.
Spędza czas na tworzeniu przestrzennych kompozycji, nadawaniu przedmiotom drugiego życia oraz testowaniu nowych technik i stylów.
A jeśli akurat tego nie robi, to na pewno maluje, bo akwarele też kocha!

 

 

 

 

Piotrek

PiotrekMęskie oko w świecie scrapbookignu. Nie ulega pięknym rzeczom, ale ceni sobie wysoką jakość. Do perfekcji opanował trymer i gilotynę:)