Informacje

Nowy wygląd bloga! Nowy zespół!

Luty – nowy początek!

Witajcie na nowej odsłonie naszego bloga. Mamy nadzieję, ze będziecie się dobrze czuć w naszym nowym miejscu i znajdziecie tu mnóstwo inspiracji! Planujemy zarażać Was pasją, dzielić się naszymi doświadczeniami i pomysłami.

Poznajcie nasz zespół!

choco

Do twarzy jej z głową w chmurach, więc nałogowo marzy. Inspiruje się wszystkim co ją otacza. Kocha kolory, tekstury i po prostu rzeczy piękne. Nie zna słowa nuda i stara się wyciskać z życia każdą sekundę.W każdy powstały w jej rękach przedmiot, wkłada cząstkę siebie, którą chce komuś podarować.

 

 

 

anna

 

Scrapbookingiem zajmuje się już prawie 5 lat. Jest zafascynowana papierem, kolorami i możliwościami jakie daje scrapbooking. Uwielbia tworzyć, kleić i scrapować w większym gronie. Spotkania i pogaduchy są dla mnie bezcenne! Fascynują ją kolory, media i nowinki scrapowe.

 

 

dzoaśka

 

Dni spędza zagrzebana w kilogramach przydasiów gdzie próbuje tworzyć coś pięknego, co uszczęśliwi osoby dokoła niej. Tworzy głównie kalendarze, przepiśniki, notesy i albumy. Kocha kolory, energię, warstwy i pracę z tego, co pod ręką.

 

 

ikemo (1)

 

Papierowy świat odkryła dwa lata temu, który po dziś dzień ją zachwyca i pozwala czarować różne cudeńka. W tworzeniu odnajduje spokój i harmonię. A prace, które tworzy, odzwierciedlają jej charrrakter. Lubuje się w formach bardzo przestrzennych, bogatych w kwiaty i wszelakie dodatki.

 

 

justt

Studentka filologii angielskiej. Scrapbooking’iem zajmuje się już ponad 6 lat, Uwielbia kolorowe, pełne życia prace i takie też stara się tworzyć. Delikatne i romantyczne prace też nie są jej obce. Jednym słowem – całkowita mieszanka!

 

 

 

mosia

 

Prywatnie żona, mama dwóch chłopców i …..kura domowa. W wolnych chwilach ( czyli głównie w nocy ) scrapuje – tworzy kartki, albumy, LOsy, i ramki itp. Jej styl to prawdziwy misz-masz. Uwielbia kwiaty, mixed-media oraz  styl clean&simple

 

 

 

Jednocześnie pragniemy gorąco podziękować Viol, BelliArt oraz Nieoceniampookładce za dotychczasową współpracę. Dziewczyny – dziękujemy za Wasze inspiracje oraz liczną pomoc.
Trzymamy kciuki za Wasz dalszy rozwój i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy!

A teraz? Rozgośćcie się w naszych nowych progach!

Jak Wam podoba się nowa odsłona przydasiowego bloga ? Czekamy na komentarze!