Informacje

Nowa odsłona Design Teamu!

Niedawno szukaliśmy osób, które chciałyby dołączyć do ekipy naszego bloga. Na naszą skrzynkę mailową wpłynęło ponad 60 zgłoszeń, za każde jedno ogromnie dziękujemy! Bardzo nam miło, że tak wiele z was chciało się do nas przyłączyć. Choć chcielibyśmy współpracować z każdym z was to mieliśmy tylko dwa miejsca. Uwierzcie na słowo, wybór był ogromnie trudny! Mamy nadzieję, że Ci których tym razem nie wybraliśmy, będą nas odwiedzać i brać udział w naszych wzywaniach.

Ale za nim zdradzimy wam kto do nas dołączył, chcielibyśmy ogromnie podziękować tym, z którymi już się rozstaliśmy. Miesiąc temu pożegnaliśmy ScrapMana, a w ubiegłym tygodniu widzieliście ostatnie prace Szafran i Mrude.

 

Kochani, ogromnie DZIĘKUJEMY za te pół roku, za stworzenie tego bloga od zera. Za inspiracje dla naszych czytelników, za kursy, wyzwania, pomysły, rady.
Cudownie było mieć was przy sobie!
Ale coś się kończy, coś zaczyna. Pożegnanie tej trójki, oznacza przywitanie kogoś nowego.
I tak od miesiąca możecie już podziwiać na naszym blogu śliczne prace Ikemo
Witam, nazywam się Ola inaczej Ikemo Papierowy świat odkryłam dwa lata temu, który po dziś dzień mnie zachwyca i pozwala sobą czarować różne cudeńka. W tworzeniu odnajduje spokój i harmonię. A prace, które tworze, odzwierciedlają mój charakter. Lubuje się w formach bardzo przestrzennych, bogatych w kwiaty i wszelakie dodatki. Jestem bardzo rada z tego, że zostałam zaproszona do niesamowitego grona DT Przyda-Się! Wiem, że świetnie spędzimy razem czas i wiele się od siebie nauczymy, a moje propozycje zainspirują Was do tworzenia jeszcze piękniejszych prac!
A od dziś dołączają do nas:
 
Witam serdecznie!
Jestem Galaxia i prowadzę bloga pod adresem: decufantazje.blogspot.com Cieszę się, że będę mogła Was inspirować swoimi pracami. Rękodziełem zajmuję się od niemal 7 lat. Swoją przygodę zaczynałam od decoupage, później przyszedł czas na scrapbooking. Najbardziej lubię tworzyć prace w klimatach retro i vintage. Jednak staram się nie zamykać w określonej stylistyce i robić po prostu to, co kocham, najlepiej jak potrafię. Moimi ulubionymi przydasiami są stemple, których mam już całkiem niezłą kolekcję  Ostatnio coraz częściej eksperymentuję z mediami i wyżywam się twórczo robiąc scrapy. Bardzo dziękuję ekipie Przyda się, za przyjęcie mnie do swojego grona!

 

Mam na imię Agnieszka – blogowa Żyrafka.
Prywatnie mama Zosi, ogromna bałaganiara, nocny marek… i miłośniczka mocnej kawy.
Od zawsze malująca, rysująca, wycinająca… teraz głównie kartkująca.
  Moje kartki to delikatne, romantyczne, kwiatowe kompozycje w pastelowych kolorach.
 Uwielbiam perełki, maszynowe przeszycia, kwiatki i koronki.
Kocham papiery do scrapbookingu, które namiętnie kolekcjonuje, obwąchując każdy, świeżo nabyty arkusz 🙂 
Poza papierem interesuję się fotografią i historią sztuki:)
 
Jest mi niezmiernie miło, że zostałam wybrana do DT sklepu Przyda-się, 
i że będę mogła inspirować swoimi pracami na blogu:)
 
Pozdrawiam!
Żyrafka
A więc od dziś nasza ekipa wygląda tak:
Mamy nadzieję, że uda nam się dostarczać wam wielu inspiracji i pomysłów na wykorzystanie produktów dostępnych w sklepie Przyda-Się! A wy razem z nami będziecie się bawić biorąc udział w naszych wyzwaniach.
Pozdrawiamy ciepło!