Inspiracje

Notes niezbędny w podróży

Uwielbiamy wakacje, a jak na wakacjach jest lato i jest upalnie to lubimy jeszcze bardziej! A mówię tu w imieniu mojej rodziny oczywiście:) Jak tylko robi się odpowiednio ciepło to planujemy wypad biwakowy czyli namiot, butla turystyczna, dmuchany flaming, (którego możecie zobaczyć tu), stroje kąpielowe itd, itp…

I właśnie w celu takiego skoordynowanego planowania i łatwego pakowania 5 osobowej rodziny przygotowałam nam niezbędnik podróży. Choć teraz jak się nad tym zastanawiam, to w zasadzie powinnam go nazwać niezbędnik wczasowy albo biwakowy, bo nie o podróż służbową tu chodzi 😀 Teraz wszystkie rzeczy, które trzeba zabrać na wyjazd będą zapisane w jednym notesie.

Notes niezbędny

Do zrobienia notesu wykorzystałam przepiękną, letnią, topikalną kolekcję Piątku Trzynastego „Let’s flamingle”. Jest rewelacyjna, totalnie w moim stylu, proste wzory, nowoczesne zestawienia kolorów i ten motyw flamingów monster oraz hibiskusa – CUDO!
Uzupełniłam ja kawałkami czarno-białych papierów z kolekcji „Hello Beautiful” także od Piątku13, oraz naklejkami z tej kolekcji. Ni wiem czy zauważyliście jak bardzo te dwie kolekcje do siebie pasują?! Do tego enalem dotsy, stosowny napis wycięty z literek z arkusza z dodatkami Studia Tekturek oraz oczywiście chlapania mgiełką w kolorze malwy i czarnym tuszem.

A co w środku?

Notes podzieliłam na części czyli w środku notesu zrobiłam działy/sekcje. Każda część zaczyna się dekorowaną stroną gdzie będzie jeszcze nazwa sekcji tj.; odzież, kosmetyki, jedzenie, apteczka itd… wewnętrzna strona tej karty też dostała akcent dekoracyjny.
Każdy dział ma kilka stron na których w punktach wypisze rzeczy, które musimy zabrać. Tym sposobem, zawsze kiedy będziemy wybierać się gdzieś na wyjazd niezbędnik pomoże mi szybko się spakować.
Być może jeszcze przy wypełnianiu dodam trochę dodatków i dekoracji na stronach…

Mam nadzieję, że mój pomysł Wam się spodoba, i spróbujecie wykonać taki letni notes, który wcale nie musi być niezbędnikiem. Równie dobrze ta forma może stanowić Wasz travel journal!

Ze sklepu polecam:

Papier Let's flamingle 07  Papier Let's flamingle 02  Papier Let's flamingle 03

 

Papier Let's flamingle 01     Bloczek papierów Let's flamingle, 6x6"  Papier This Summertime #Add on

Arkusz naklejek Hello Beautiful 01, 10,5 x 23cm    Arkusz naklejek Summertime 01, 10,5 x 23cm   Mgiełka - malwa

Pozdrawiam,

Ewelina,