Inspiracje

Na pożegnanie…?

Pożegnanie?

Dziś mój ostatni wpis na blogu Przyda.się i będzie raczej krótko.

Tak jak obiecałam na pożegnanie przygotowałam coś mediowego i przestrzennego. Chciałam moimi ostatnimi pracami nawiązać do moich początków na tym blogu i zamknąć ten wspaniały rok współpracy symboliczną klamrą… Cóż, taka sentymentalna jestem… 😉

Dlatego dziś przestrzenne plecione serce, na początek oklejone kawałkami tekturkowego tła, zmediowane białym gesso i popsikane pastelowymi mgiełkami w kolorze beżowym i śliwkowym. Na to kompozycja pełna miękkich, materiałowych kwiatów w kolorach jesieni uzupełniona kilkoma zielonymi gałązkami. Całość uzupełniona kryształkami, rozświetlona pastami woskowymi w kolorze złotym oraz fioletowymi i bogato pochlapana splashem.

Ale najważniejsze na końcu czyli wykończenie odpowiednio dobranym napisem.

Jeżeli chcecie przypomnieć sobie jakie prace prezentowałam na tym blogu, może zainspirować się, to zapraszam do moich prac. Przypominam jeszcze o trwającym wyzwaniu: „Bliżej natury„, bo to już ostatnia szansa na przydasiową nagrodę ze sklepu.

Nie wiem czy to pożegnanie, wolę myśleć, że jedynie zmiana drogi. A przecież zmiany są dobre, bo pozwalają iść do przodu. Dlatego też życzę Wam wszystkim; właścicielom Przyda.się, autorom tego bloga a przede wszystkim czytelnikom, żeby odważnie i pewnie szli dalej swoją twórczą drogą.

Trzymajcie się, nich Was wena nie opuszcza…

Do zobaczenia!

Ewelina

W pracy użyłam:

Znalezione obrazy dla zapytania gesso pentart Mgiełka - brąz Znalezione obrazy dla zapytania mgiełka fiolet pentart  Pasta woskowa 20 ml - żółta metaliczna  Pasta woskowa chameleon 20 ml - Niebieska