Inspiracje

Na pożegnanie szkoły…

Ale, że jak?!

Wyobrażacie sobie, że są takie miejsca na świecie, gdzie wakacje nie zaczęły się w czerwcu, ba, nawet nie zaczęły się w lipcu!  😮 One zaczną się w sierpniu.

Spytacie, ale że jak, toż to jakaś abstrakcja? Ano tak. Jakież to szczęście, że u nas wakacje już trwają… 😀 Wobec powyższego moja dzisiejsza inspiracja, która z pozoru wydawać się mogła nie na miejscu wcale taka nie jest.

Pożegnanie szkoły

Właśnie dla tych, którzy dopiero zakończenie roku mają prze sobą przygotowywałam ostatnio kilka podziękowań dla nauczycieli na pożegnanie roku. Podziękowania w formie tzw. magic book to świetna, efektowna alternatywa pospolitej kartki, a jednak nadal coś prostego i nie kosztownego.

Podziękowania wykonałam z miksu przeróżnych papierów scrapbookingowych marki Lemoncraft, wykorzystałam między innymi kolekcje DayDream, Everyday Spring, Gossamer Blue i Heart Painted. Do dekoracji wnętrza zrobiłam kwiaty z pianki foamiran, do tego trochę kwiatów z papiery, dopasowane tekturki, kolorowe ćwieki. Całość kompozycji umieściłam na kilku warstwach odpowiednio dociętego papieru, które oczywiście dzięki podklejeniu na kostkach dystansowych nabrały przestrzenności.

Całość zawiązywana oczywiście dopasowaną wstążką.

 

Pożegnanie szkoły to chyba najbardziej ulubiony moment tak dla uczniów jak i dla nauczycieli, z takimi podziękowaniami będzie bardzo udany. Takie pożegnanie szkoły to świetny początek wakacji, prawda?! 🙂

Ze sklepu użyłam:

Mały bloczek papierów do scrapbookingu - Daydream  Mały bloczek papierów do scrapbookingu - Everyday Spring Znalezione obrazy dla zapytania heart painted basic paper Dwustronny papier do scrapbookingu - Gossamer Blue 06   Dwustronny papier do scrapbookingu - Everyday Spring 02     Pianka Foamiran 35 cm x 30cm Brzoskwinia   Pianka Foamiran 35 cm x 30 cm Jasny różowy Dwustronny papier do scrapbookingu - Everyday Spring 06

 

Pozdrawiam,

Ewelina