Inspiracje

Na letni ślub tylko tropikalne…

Tak, tak, tropikalne wzory święcą triumfy we wzornictwie w ostatnim czasie. Warto wykorzystać ten trend do zrobienia prostych i niebanalnych kartek ślubnych.

Tropikalne kartki

Tak jakoś powszechnie się uważa, że na ślub to pasują pastele, biel, beż, dużo kwiatów i romantyczne wzory. Owszem, taki styl pasuje zawsze i na wiele innych uroczystości również, ale jakże piękny upominek dla nowożeńców może stanowić taka niekonwencjonalna i klimatyczna kartka w iście tropikalnym stylu.
Przepiękne soczyste kolory, ciekawe wzory przywołujące na myśl słoneczne lato do tego prosta kompozycja nawiązująca do okazji  i tropikalne kartki gotowe.

 

Do wykonania moich kartek użyłam jakże pięknych, bajecznie tropikalnych papierów Piątek13 z kolekcji „Let’s flamingle”. Intensywne kolory, soczysta zieleń liści i głęboki róż kwiatów na zupełnie białym tle doskonale wyglądają na kraftowej bazie kartkowej.

Prostą kompozycję stworzyłam za pomocą wykrojników w kształcie serca oraz kotów, do tego tekturki, mały kwiatek i sznurek. Sam wzór papierów nie wymaga zbyt wielu dodatków aby stworzyć kartki idealne na wakacyjny ślub! Nawet chlapania były zupełnie zbędne 😛

 

 

Ze sklepu użyłam:

Bloczek papierów Let's flamingle, 12x12"  Bloczek papierów Let's flamingle, 6x6" Papier Hello Beautiful 02, 12x12"   Wykrojnik Nellie's MFD060  Papier Mała dziewczynka 04, 12x12"  Kosteczki 3d dystansowe - 1mm  Klej Magic z precyzyjną końcówką

 

Pozdrawiam letnio!

Ewelina