Inspiracje

Na drugie urodziny

Urodziny

pewnej dwulatki, która uwielbia bajkę „Frozen”.

Ale nie mając w swoich zasobach grafik z owej bajki ani niczego innego, musiałam wykombinować coś innego jednakże w temacie.

I wymyśliłam, kartkę w zimowych klimatach. Bez śniegu czy śnieżynek ale w zimowych kolorach:

Rządzą tu dwa kolory: biel i niebieski. Idealnie do tej kartki pasowały mi papiery Lemoncraft z kolekcji ‚Gossamer Blue’, a szczególnie arkusz z tymi niebieskimi różami – piękny! Ten jest z małego bloczka.

Tą śliczną ramkę od Crafty Moly pomalowałam białą farbą a potem potraktowałam glossy accents a na koniec posypałam białym brokatem. Słabo tu widać jak się błyszczy, ale uwierzcie mi na słowo, że tak jest.

A teraz parę słów o tym co mi się najbardziej w tej kartce podoba.

A mianowicie te delikatne falbanki. Chciałam, że choć odrobinę przypominały suknię księżniczki. No powiedzcie, niektóre sukienki bajkowych księżniczek mają podobny przód, prawda? Ciut ciut?

No, mi się tak kojarzy 😉 I dumna jestem z tego pomysłu, że hoho!

Nieskromne to, wiem, ale trudno hi hi 😉

A wystarczyło tylko odrysować na papierze zaokrąglony kształt ( ja to zrobiłam od talerza ), wyciąć, przeszyć i dokleić koronkę. Proste!

Ostatecznie dodałam jeszcze kilka białych kwiatków i perełek, dla uzupełnienia całości.

Mam nadzieję, że Nicoli się ta kartka spodoba a urodziny będzie miała bajeczne!

Pozdrawiam Was serdecznie,

Gosia.

W pracy użyłam:

Dwustronny papier do scrapbookingu - Gossamer Blue 01  Dwustronny papier do scrapbookingu - Gossamer Blue 05  Mały bloczek papierów do scrapbookingu - Gossamer Blue  Samoprzylepne Perełki 3mm 150szt białe  Samoprzylepne Perełki 4 mm 150 szt Białe  Nożyczki Non-Stick 12cm  Klej Magic z precyzyjną końcówką