Inspiracje, Kursy

Mixed-mediowy notes – video tutorial

Mixed-mediowy notes

Ostatnio pokazywałam Wam same „grzeczne” prace, eleganckie box’y, nowoczesne Layouty. Dlatego dziś dla odmiany mnóstwo ciapania i chlapania i mixed-mediowy notes! A żeby tego było mało to jeszcze serdecznie zapraszam Was na video-tutorial na końcu wpisu, gdzie krok po kroku zobaczycie  jak powstawał ten mixed-mediowy notes.

Notes ma grubą, czarną, płócienną okładkę, która świetnie nadaje się do wszelkiego mediowania. Pięknie przyjmuje media, a białe pasty wyglądają na czarnym tle rewelacyjnie. Białe gesso i pastę nałożyłam niedbale, a następnie stonowałam nieco kolorowymi mgiełkami, które świetnie wyglądaja jak wypełnią pękania w paście.

Do wykończenia okładki notesu użyłam, jednych z moich ulubionych papierów STUDIA Tekturek, mają one świetne wzory, bardzo nowoczesne ale jednak tak skomponowane, że nadają się do bardzo wielu rodzajów produktów, nie tylko tych super modern.

Do tego dodałam dopasowanego nita (o nitowaniu więcej znajdziecie tu), kilka tekturek, kleksy z białego tuszu oraz kropki z enamel dots w płynie. Na koniec całość natarłam kolorową pastą woskowąz efektem kameleon, dzięki czemu całość mieni się na kolor przewodni czyli  fioletowy.
Na koniec niezbędne jest dodanie napisu. Ja wykorzystałam świetne naklejki z dodatków do kolekcji Piątku trzynastego.

Mixed-mediowy notes gotowy.

 

 

 

Jak już przebrnęliście przez tekst i zdjęcia to teraz zapraszam na najprzyjemniejsze, czyli film 🙂

Ze sklepu użyłam:

Pasta do spękań Stamperia - biała   Nity Oczka We R - Eyelets - szerokie - Purple Nożyczki do mikrocięć 18

Papier Hey Kiddo!#03-04   Papier Hey Kiddo!#05-06  Arkusz naklejek Hello Beautiful 01, 10,5 x 23cm  Pasta woskowa chameleon 20 ml - fiołkowy

 

Pozdrawiam serdecznie,

Ewelina