Inspiracje

Make a wish!

Dzień dobry poniedziałkowy!

Mam dziś dla Was – na przekór temu co za oknem – ogromną eksplozję koloru 🙂

Zaczynam już powoli myśleć o nadchodzącym kolejnym roku i dlatego też powstał kalendarzowy komplet – kalendarz w formie notesu oraz kalendarz do postawienia na biurko. Na dodatek do tego mamy też skromną, zupełnie niebogatą kartkę pasującą do tego zestawu.

Wszystkie te twory dostały kolorów dzięki papierom od Piątku 13 – Mała Dziewczynka. Pozytywne maksymy pochodzą z zestawu pasujących do papierów naklejek.

Tak więc pamiętajcie: Dance in the rain, think happy thoughts i make a wish! A wtedy życie na pewno stanie się piękniejsze, obiecuję!

Bazy oczywiście własne osobiste, Fabrykowe, a na nich jako papier podkładowy – Mała Dziewczynka 05.

Kalendarz notesowy w tle ma odbitki primowe pozłocone pentartową folią. Wszystkie kolorowe prostokąty obrysowałam czarnym cienkopisem, żeby nadać im trochę charakteru. Całość na koniec posplashowałam:

Kiedyś kiedyś, w zamierzchłych czasach, dość bogato ozdabiałam kalendarzowe okładki. Ale że mądrość przychodzi z wiekiem 😉 to doszłam wreszcie do całkiem logicznego wniosku, że płaska okładka będzie bardziej funkcjonalna, eureka! 😀


Oryginalnie primowy napis, którego użyłam brzmiał „life is good”, ale jako że nie mieściłby się wtedy na szerokość okładki, to lekko go przerobiłam:

Voila! Koniec zdjęć, koniec inspiracji 😀

Teraz jeszcze tylko na zakupy i też możecie stworzyć swoje kolorowe kalendarze: