Inspiracje

Letni Layout „Eat Well”

Letni Layout

Cześć. Nie będę dziś oryginalna i znów pokażę kolejny, nowoczesny i kolorowy, letni layout. Co prawda, na co dzień robię znaczne ilości kartek i boxów, ale do layoutów mam wielki sentyment. Jak już powstają, to zawsze prosto z serca i są bardzo osobistą interpretacją czy aranżacją moich zdjęć. Zapraszam Was także do obejrzenia wcześniejszych moich layoutów.

Ten letni layout to pełna kolorów oprawa zdjęcia zrobionego właściwie równo rok temu, 15 czerwca. Było to duże święto (Boże Ciało) czyli dzień wolny i wybraliśmy się całą rodziną na pyszny obiad do ulubionej knajpki. A że, lubimy dobrze zjeść:) to oczywiście layout musiał się zatytułować”Eat well”:P

Layout powstał na świetnych papierach scrapbookingowych Studio Tekturek. Bardzo je lubię i ostatnio dużo z nich korzystam. Ta firma nie produkuje ostatnio żadnych nowości, więc jeśli chcecie pobawić się ich papierami, musicie korzystać z tego, co jest jeszcze dostępne w sklepie.

Ten arkusz jest w rzeczywistości bardziej limonkowy niż żółty, jakoś tak gubi piękny, żywy odcień na zdjęciach. Do tego resztki różnych papierów scrapbookingowych dopasowanych kolorystycznie. Wykorzystałam także papierowe rurki. To wszystko skleiłam używając pianek dystansowych, aby uzyskać przestrzenny efekt.

Jak zwykle dodałam trochę enamel dostów, które bardzo lubię, kilka naklejek z napisami, jakieś tematyczne tekturki. Na koniec oczywiście tytuł, który nakleiłam używając naklejek-liter i jeszcze odrobina chlapań.

 

 

Ze sklepu polecam:

Papier Blanket Stories #09-10  Papier Sweet memories #05-06  Papier Sweet memories #01-02

Arkusz naklejek Hello Beautiful 01, 10,5 x 23cm  Kosteczki Lemoncraft 3d - 2mm

Pozdrawiam

Ewelina