Inspiracje

Lepiej późno niż wcale – czyli coś dla Dziadków

Coś dla Dziadków

Tak, tak, ja wiem że już po fakcie, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale, więc postanowiłam dziś pokazać Wam jakie piękne prace powstają z nowości na scrapbookingowym rynku, czyli papierów autorstwa Karoli Witczak Mintay Papers. Papiery dostępne są oczywiście w sklepiku Przyda.się, i składają się z 4 kolekcji w bardzo romantycznym stylu. Pełne są pastelowych kolorów, ptaszków, listków i ogromu różnorakich elemantów do wycinania.

Papiery są fantastyczne, dlatego też moje kartki powstały właściwie same. Mimo dość prostej formy ( już pewnie zauważyliście, że jestem zwolenniczką stylu clean&simple i jemu bliskich) kartki wyglądaja naprawdę bogato i uroczo – idealnie dla Babci i Dziadka. Jesli chcecie zobaczyć jak można podejść do papierów Mintay Papers na bogato zapraszam na kartki dla dziadków w wersji od Ikemo.

Do kartek wykorzystałam papiery z kolekcji Spring Time i BirdSong. Uzupełniłam kompozycję odrobiną taśm washi, ćwiekiem i serwetką z wykrojnika.

Do kompletu z kolorowymi kartkami powstały równie kolorowe czekoladowniki na Merci.

czekoladownik dla babci i dziadka

 

 

Takie pełne jasnych barw, wesołe i jakże wiosenne upominki są idealne nie tylko dla Babć i Dziadków. Podobnie możecie przygotowac kartki i czekoladowniki na święta Wielkanocne, że o Dniu Matki już nawet nie wspominając…

Śpieszcie do sklepu, papiery Mintay Papers rozchodzą się jak świeże bułeczki!

 

Ze sklepu polecam:

Mintay - Springtime - zestaw papierów 12x12 Mintay - Birdsong - zestaw papierów 12x12