Inspiracje

Lemoncraftowo boxowo, przesłodkościowo :)

Dzień dobry bardzo 🙂

Patrzcie jaka niespodzianka, dzisiaj nie jestem spóźniona, nawet przybywam wcześniej niż ustawa przewiduje, dacie wiarę? 😀

Chwilowo przeżywam zachwyt nad Lemoncraftowymi papierami Senne Poranki i staram się je wpleść gdzie się da, tym razem padło na boxa (baza do exploding boxa od Latarni Morskiej), następny będzie album. Album z duuuużą ilością kart, ale to za dwa tygodnie, na razie ciiiicho sza 😉 Tym razem papier Lemonkowy połączyłam z papierem UHK Gallery – Celebration 2 Październik, myślę, że komponują się całkiem nieźle.

Dzisiejsze pudełko została przygotowane na prośbę Pani Sylwii. Dostałam wytyczne: fiolet z turkusem no i prośba o wklejenie życzeń, które Pani Sylwia napisała z Mężem i mi przesłała. Przyznam szczerze, że niewiele ludzi potrafi jeszcze tak pięknie pisać, czytając ten krótki tekst naprawdę się wzruszyłam. Para Młoda to Natalia i Daniel – na szybko powstały więc dwie proste tekturki (dzięki Ci panie Mężu! Bo ja wciąż nie ogarniam ani plotera, ani programu do projektowania…) z tymi imionami oraz z datą ślubu. Jedna z nich wylądowała na wieczku exploding boxa, druga na jednej ze ścianek. Która bardziej się Wam podoba? 🙂 Oczywiście, jak to zwykle u mnie bywa, tekturki nie mogły pozostać w stanie surowym – pomiziałam je białym tuszem akrylowym Splash! od 13arts i posypałam brokatem Marthy Stewart. Ten efekt podoba mi się najbardziej!

Większość moich ślubnych boxów to te z tortami – tort nauczyłam się robić metodą prób i błędów, zapisałam sobie ostatecznie wymiary, powiesiłam nad biurkiem i tak średnio co najmniej raz w tygodniu z nich korzystam, coraz rzadziej jednak bo chyba już znam je na pamięć:D Oczywiście gdyby mój tort się nie świecił, oznaczałoby to, że najprawdopodobniej wcale nie jest mój. Tak więc po ozdobieniu go gazą, kwiatkami i listkami musiałam wszystko popaćkać gessem od 13arts i zasypać brokatem. Ach no i porobić piękne zdobienia na brzegach kondygnacji tortowych za pomocą białego pearlmaker’a :). No i to chyba koniec filozofii, pudełko gotowe. Zazwyczaj zajmuje mi takie ok. 2-3h. A Wam?? Ile czasu zabiera przygotowanie boxa?

JMZ_651

JMZ_652

JMZ_653

JMZ_654

JMZ_655

JMZ_656

JMZ_657

 

W pracy użyłam: