Inspiracje

Kwiatowe życzenia

Ah jakie to szczęście, że w scrapbookingu nie jesteśmy uzależnieni od pogody i możemy podziwiać kwitnące pączki przez cały rok. Ja więc działam na przekór jesieni, szarówce za oknem, deszczowym dniom i nie pozwalam żeby wiatr wywiał ze mnie słońce.

Sięgnęłam więc po bardzo kwiatową kolekcję Celebration od Minaty Papers. Muszę Wam powiedzieć, że to ostatnio jedne z moich ulubionych papierów. Nie wiem czy to te pastele, kwiatowe wzory czy jedno i drugie ale kartki same tworzą mi się z tych papierów. Jeżeli Wy jeszcze nie mieliście okazji ich zobaczyć, koniecznie nadróbcie zaległości!

Każdy arkusz tej kolekcji z jednej strony posiada regularny wzór idealny na tło naszych prac, a z drugiej mnóstwo elementów do wycinania czyli to, co ja uwielbiam najbardziej! Wycięłam więc kwiaty i tagi. Serwetka, która delikatnie wystaje po bokach wycięłam z okładki bloczka Christmas Carols od Lemoncraft.  Dzięki takim papierom, dobrym nożyczkom i chwili cierpliwości uzyskałam sporo dekoracji i udało mi się stworzyć przestrzenną kompozycję. A widzicie te szaro-srebrne elementy? To rubonsy pokryte metaliczną folią. Lubię takie nietypowe akcenty!

Wykorzystałam:

Zestaw papierów do scrapbookingu - Christmas Carols Papier dwustronny  - Celebrations 06 Papier dwustronny  - Celebrations 05  MT-CEL-01.jpg  Nożyczki do mikrocięć 18 Baza do kartek DL biała