Kursy

Kurs na wakacyjny notatnik

Witajcie w niedzielny poranek 🙂

Dzisiaj mam  dla Was pomysł, na to jak szybko przygotować notesik na wakacyjny wyjazd.
Pewnie wiele z Was obiecuje sobie że będzie zbierać pamiątki i na bieżąco dokumentować wyjazd? Też tak mam:) Jednak zwykle kończy się na planach, powstaje 1000 zdjęć, a wspomnienia szybko się zacierają, zdjęcia i pamiątki lądują w pudełku – jeśli miały na tyle szczęścia że zostały wybrane i wydrukowane 🙂 W tym roku postanowiłam przygotować malutki notatnik na zapiski, tak żeby zapamiętać najważniejsze momenty z mojego wyjazdu, śmieszne anegdotki i opis ciekawych miejsc, adres restauracji czy opis tego co własnie tam jadłam. Wykonanie tego notesiku zajmie Wam dosłownie chwilkę 🙂

Zabieramy się do pracy 🙂

Co należy przygotować?

Składamy naszą bazę i spinamy sprężyną – pamiętacie że baza nie musi mieć wymiarów podanych jak wyżej.

DSC_4595

po spięciu przygotowujemy okładkę, pamiętajcie aby nie zamieszczać na niej wielu elementów odstających, ma to być notes który możecie przenosić w torebce, plecaku, kieszeni – a takie elementy mogą to utrudnić oraz odpaść przy ciągłym użytkowaniu 🙂

DSC_4598DSC_4599

dokładnie w ten sam sposób ozdóbcie kolejne kartki notesu. Ja wybrałam kilka elementów które pozwoliły mi zachować kolejność dni, wpisów, zapamiętanie najważniejszych momentów, myśli 🙂 – na każdej stronie pojawiła się nazwa tygodnia plus dodatkowe elementy jak narysowane strzałki, boxy.

A jak wykończyłam swój notes?

PicMonkey Collage 1

Czarny cienkopis jest idealnym wypełniaczem i wykończeniem naszej pracy. Uwielbiam w taki sposób wykańczać swoje prace, albumy, LO a nawet kartki.

PicMonkey Collage 2

Tak wyglądają kolejne strony. Całość zajęła mi 30 min. Mam nadzieję, że namówiłam Was na wykonanie takiego notesu?

Koniecznie pokażcie swoje prace w komentarzu, chętnie zobaczę 🙂

Miłego dnia

W pracy wykorzystałam

Papier Blanket Stories#09-10 Kolekcja Blanket Stories / Collection Blanket Stories Klej Magic z precyzyjną końcówką Etykietki OH, labels  Sprężyna do bindowania 25mm - biała Bindownica- Cinch (okrągłe otwory)