Inspiracje

Koniec to zwykle początek czegoś nowego!

Zmiany, zmiany…

Październik to ostatni miesiąc działalności sklepu Przyda.się. Powszechnie mówią, że koniec to zawsze początek czegoś nowego i ja głęboko w to wierzę. Przydasie na pewno odrodzą się jeszcze kiedyś, może w innej formie, ale pasja zostaje w człowieku na zawsze, więc nie mówmy koniec a do zobaczenia!

I tak nawiązując do tego zakończenia mojej działalności w DT Przyda.się postanowiłam, że w dwóch ostatnich postach w październiku pokażę Wam dwie takie prace, od jakich zaczęła się moja przygoda w przydasiach; czyli Layout i dekorację Altered art. Jeśli macie ochotę to zapraszam podglądnąć tamte prace Layout i słoiczek.

Dziś layout o tytule SELFIE. Prosty i nowoczesny, taki clean’n’simple jakie lubię najbardziej. No i z moim zdjęciem, tym bardziej wyjątkowy.

 

Layout powstał na bazie z arkusza papieru Family Portraits, o bardzo fajnym wzorze, i świetnej delikatnej kolorystyce. Do tego dodałam kawałki papierów z najnowszej kolekcji UHK Gallery Bananrama, oraz ścinki w miętowym kolorze z bardzo starej kolekcji Pastels też od UHK-ów i z arkusza Piątku Trzynastego z kolekcji łagodnie. Do tego kawałki taśm washi, nit, enalem dotsy i kilka naklejek także od Piątku Trzynastego.

Ot, i layout gotowy!

Kochani, nie zapomnijcie, że w sklepie trwa wielka wyprzedaż i możecie teraz kupić materiały do wykonania np. takiego Layoutu w baaardzo obniżonych cenach!!!
P.S. O ile jeszcze coś zostało 😛

 

Ze sklepu użyłam:

Znalezione obrazy dla zapytania family portraits arkusz  Znalezione obrazy dla zapytania piątek trzynastego łagodnie    Znalezione obrazy dla zapytania uhk gallery pastels

Arkusz naklejek Let's flamingle 03, 10,5 x 23cm   Znalezione obrazy dla zapytania washi tape droga

 

Ewelina