Inspiracje

komplet ślubny wrześniowy

Komplet,

czyli kartka i pudełko. Jak zawsze.

Ale tym razem to już naprawdę ostatni komplet ślubny. Nie mam już więcej w planach….chociaż w sumie sami dobrze wiecie, że jak się planuje to zawsze wychodzi inaczej.

Anyway, jak już wspomniałam, chciałabym Wam dzisiaj pokazać komplet ślubny.

O taki:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Całość wykonana z papierów Galerii Papieru „Jak we śnie – RETRO”, a jakże. Królują u mnie ostatnio, ale co tu dużo mówić, są świetne! I już. Pocięłam już prawie cały bloczek 😉 A swoją kolorystyką pasują na taki wrześniowy ślub, nie są jaskrawe tylko takie stonowane, lekko jesienne mogłabym powiedzieć. Nieprawdaż?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nie zaskoczę Was dzisiaj, w tym komplecie jest wszystko co charakterystyczne dla mnie – ręczne przeszycia, koronki ( tym razem ciut więcej, są dwie warstwy ), kwiaty Wild Orchid Crafts, róże i stokrotki, ramka ( pochwalę się – mojego projektu ) od Crafty Moly i różowe kryształki Scrapberry’s. Zestaw standardowy, może nawet obowiązkowy jeśli chodzi o ślubne kartki.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Brzegi na kartce są troszkę poszarpane ( potraktowałam je nożyczkami ). Na pudełku również ( tu użyłam pilniczka do paznokci ).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pudełko jak zwykle skromne. Jedyną ozdobą i to dość porządną, jest duża kokarda na środku:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tak więc tym kompletem sezon ślubny w mojej „pracowni” zamykam.

Życzę Wam miłego i ciepłego weekendu! Kreatywnie pracowitego 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie,

Gosia.

W pracy użyłam:

Samoprzylepne kryształki - Kids’ Fun    Kwiat WOC- Stokrotki 25 mm - Jasno Różowe   Kwiat WOC - Róże otwarte 10mm - Koral

Kwiat WOC - Róże otwarte 10mm - Brzoskwiniowe   Jak we śnie RETRO 05   Klej Magic z precyzyjną końcówką   Kosteczki 3d dystansowe - 2mm