Inspiracje

Klasycznie i w beżach

A w Święta Chrzest…

Mimo iż, sezon przedświąteczny zasypuje nas ze wszystkich stron inspiracjami bożonarodzeniowymi, to jednak cały czas zdarzają się także inne okazje i być może właśnie w święta macie w rodzinie uroczystość chrztu świętego. U nas na blogu ostatnio królują inspiracje na taką okazję;) Ostatnio Mosia, a dziś ja pokazuję komplet pamiątkowy na Chrzest Święty, tyle, że Mosia poszalała romantycznie a u mnie jest w moim ulubionym stylu czyli elegancko, klasycznie i w beżach! Do wyboru i koloru 🙂

Komplet z jasnych, lekko beżowych papierów od Galerii Papieru zdobią jasne papierowe kwiaty. Na takiej kartce zawsze dobrze wygląda tekturka, u mnie w kształcie ażurowej świecy a uzupełnieniem jest dziecięca grafika, która idealnie nadaje się do personalizacji. Tej klasycznej elegancji i blasku dodają piękne taśmy papierowe washi i półperełki. Taka tradycyjna stylistyka jest zawsze w modzie, ponadto pasuje zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

Ja bardzo lubię takie czyste prace na wyjątkowe i ważne okazje, dlatego też tym razem nie ma na mojej pracy żadnych chlapań, nie użyłam też żadnych mediów.

Kompozycja na kartce jest dość przestrzenna i jednocześnie delikatna, dodatkowo podklejona na piankach dystansowych, ale nie przeszkadza to zupełnie, ponieważ kartka jest w komplecie z dopasowanym pudełkiem, dlatego nic się nie zniszczy. Taka pamiątkę można wygodnie przechowywać w szufladzie, i będzie cieszyć nawet po długim czasie.

Taki komplet to bardzo gustowna pamiątka. Prawda, że jest elegancko, klasycznie no i w beżach ;P

Pozdrawiam,

Ewelina

Ze sklepu użyłam;

pudełko Latarnia Morska białe na kartkę kwadratową  Gra w kolory II 04 Gra w kolory II 06

Kosteczki Lemoncraft 3d - 3mm   Wiek niewinności 01  Duży Trymer SureCut Fiskars

CR1360 Wykrojniki Craftables-basic pase-partoukoła