Inspiracje

Kartka urodzinowa dla Irenki

Kartka z niezapominajkami.

Bo pewna Irenka <3 miała urodziny w marcu ( już jest po, więc mogę pokazać ) i ta kartka jest, tzn. była, dla niej właśnie:

Kartka jest w formacie DL – pisałam o nim TUTAJ, pamiętacie? I oczywiście jest z niezapomnianej kolekcji Lemoncraft, „Nie Zapomnij Mnie„. Mieliście już okazję ciąć te papiery? Też Was tak zauroczyły jak mnie?

Bardzo przyjemnie się z nimi pracuje. Bardzo!

I wiem, że pewnie się powtarzam, bo ostatnio też je zachwalałam ale cóż, nic na to nie poradzę hihi. Są po prostu piękne! Idealne na wiosnę!

I te maleńkie niezapominajki. Są ozdobą same w sobie. Ja dziś umieściłam je w ramce, natomiast urodzinowy napis wylądował na dole kartki. Chciałam aby stanowiły część głównej kwiatowej kompozycji. I w sumie to stały się trochę jakby bohaterkami, ponieważ ‚wychodzą’ poza ramkę, jest ich wszędzie pełno.

Pozostałe kwiaty zabarwiłam mieszanką mgiełek, tak aby pasowały do całości. Akurat nie miałam żadnych kwiatków w odpowiednim kolorze i musiałam sobie poradzić inaczej. Ale muszę Wam powiedzieć, że lubię tak „maltretować” kwiatki, a one bardzo dobrze to znoszą 😉 No i zawsze otrzymuję taki kolor jaki mi jest potrzebny.

Jedną warstwę przeszyłam ręcznie – jakżeby mogło być inaczej 😉 A wisienkami na torcie są dwa niebieskie motyle, kilka świecidełek i chlapania. Mnóstwo chlapań!

Kolory kartki wcale nie są przypadkowe, ponieważ była ona tylko dodatkiem do prezentu i chciałam, żeby pasowała.

I pasowała <3

A teraz uciekam życząc Wam miłego wiosennego weekendu!

Pozdrawiam,

Gosia.

Użyte materiały:

Dwustronny papier do scrapbookingu - Nie zapomnij mnie 05  Dwustronny papier do scrapbookingu - Nie zapomnij mnie 06  Papier ozdobny - Vintage Time 019 Papier ozdobny - Vintage Time 020   Papier ozdobny - Vintage Time 021  Klej Magic z precyzyjną końcówką  Duży Trymer SureCut Fiskars   Nożyczki Non-Stick 12cm  Precyzyjna mata szklana do cięcia We R  Zestaw wymiennych ostrzy do trymera Fiskars -ostze i bigowanie