Inspiracje

Fiolety rządzą na tamborku

Na tamborku

To, że fiolety rządzą na scrapowych pracach już od jakiegoś czasu, na pewno zauważyliście i na naszym blogu pojawiło się ich sporo, głównie za sprawą pięknych papierów Lemoncraft Violet Silence.  Papiery zakupiłam, więc i ja mogę pokazać fioletową pracę (zresztą będzie ich jeszcze więcej). Nie wiem czy zauważyliście także, że równie popularny a może raczej modny stał się ostatnio tamborek. Ta bardzo prosta rzecz świetnie nadaje się do wszelkiej pracy scrapowej i głównie służy do tworzenia łapaczy snów.

Tymczasem dziś nieco inna odsłona, czyli tamborek w wersji mixed-mediowej. Mój tamborek to takie mediowe połączenie blejtramu i Layout’u, czyli dekoracja ze zdjęciem.

 

 

Na tamborku umieściłam wycinankowa serwetkę z wykrojnikatekturki w kształcie ornamentu pocieniowałam kolorowym tuszem, a kompozycje kwiatową uzupełniłam kwiatami wyciętymi z arkusza papieru scrapbookingowego z kolekcji Violet silence. Całość uzupełniają mieniące się kryształki w odcieniach fioletu, chapania (oczywiście :)) i delikatne maźnięcia białym gesso.  Ostatni szlif to napisy z zestawu naklejek od Piątku Trzynastego. Pomyślałam jeszcze, że świetnie wyglądałyby na tle spękania zrobione pastą pękająca, ale niestety szkoda, że przypomniałam sobie o niej już po sklejeniu całości.

Na koniec zobaczcie tamborek gotowy w 100% czyli ze zdjęciem.

Na tamborku jest miejsce na zdjęcie moich „wariatów” oraz dekoracje. Tamborek powędrował już do nowej sypialni mojej mamy i idealnie wpasowuje się tam kolorystycznie!

Ze sklepu polecam:

Mały bloczek papierów do scrapbookingu - Violet Silence  Mgiełka - fiolet

Gesso białe Pentart 230ml Arkusz naklejek Hello Beautiful 01, 10,5 x 23cm