Inspiracje

Feria letnich barw zamknięta w box’ach

Feria letnich barw

Co prawda w kalendarzu ciągle wiosna, ale tak naprawdę to już od wielu dni za oknem lato! Przynajmniej na południu Polski 🙂 Temperatura sporo ponad 20 stopni, a więc właściwie lato, wymarzone okoliczności przyrody na ślub! I jakże pięknie wpasują się w owe okoliczności pełne letnich barw box’y.

Oba box’y w większości wykonane z papierów do scrapbookingu Studio Tekturek, uzupełnione papierami Galerii Papieru. Papiery w jasnych kolorach i wielu wzorach idealne do takich prac. Oczywiście dla fajnego, przestrzennego efektu kompozycje w boxach kleję zawsze na kostki dystansowe, a na wieczku zawsze jest duuuża kokarda!

Pierwszy box, taki powiedziałabym bardziej czerwcowy, bo tak kojarzą mi się truskawki! Choć w tym roku na pewno będą już w maju, do tego trochę błękitu nieba i bladej czerwieni.

Drugi box w bardzo efektownym moim zdaniem połączeniu głębokiego błękitu w takim bardzo przyjemnym dla oka odcieniu z równie intensywnym różem. Ostatnio bardzo przypadło mi do gustu to połączenie kolorów, a w ślubnym boxie sprawdzi się doskonale! I ten fantastyczny, taki trochę folkowy wzór. Mega!!!

Box’y raczej proste i nowoczesne w formie, ale myślę że dzięki takiemu świeżemu połączeniu kolorów naprawdę efektowne. Feria letnich barw w ślubnych box’ach to naprawdę dobry pomysł!

Tym bardziej że box’y cały czas są najbardziej pożądanymi i robiącymi wrażenie upominkami ślubnymi handmade.

 

Ze sklepu użyłam

Papier This Summertime #01-02 Papier This Summertime #03-04  Papier This Summertime #07-08

 

Do usłyszenia

Ewelina