Inspiracje

Dziś w menu łosoś w sosie miętowym

Kartka urodzinowa w pastelowych  kolorach łososiowym i miętowym, myślę że bardzo optymistycznych. To wszystko dzięki papierom Famili Portraits.  Do dekoracji postanowiłam użyć dwóch rodzajów, wyraźnie kontrastujących między sobą kwiatów a na dodatek w specyficznych kolorach. Jak to zwykle bywa, w zapasach jest wszystko ale nigdy nie to na czym nam zależy w danej chwili. Z braku gotowych kwiatów sięgnęłam po foamiran  i to był dobry wybór. Kwiaty mam dokładnie takie jakie chciałam.

mietowa kartka urodzinowa

Foamiran można kochać lub nienawidzić. Sama ciągle nie wiem po której stronie stoję ale jedno jest pewne – zawsze można mieć kwiaty  w kształcie i kolorze idealnie takim na którym nam zależy. Łatwo się barwi, łatwo wycina zarówno wykrojnikami jak i nożyczkami a formowanie kwiatów też nie jest nadzwyczaj skomplikowane wystarczy odrobinę cierpliwości. Pomocny też może być jakiś kursik

mietowa kartka urodzinowa

mietowa kartka urodzinowa

Jak zapakować? Kartka jest warstwowa, do tego kwiaty – jest dość grubo. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest koperta przestrzenna. Prosto i elegancko.

mietowa kartka urodzinowa

 

W pracy wykorzystałam:

                                                                                                                         

 

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Aleksandra