Inspiracje

Dziękczynne serduszko

To mój ostatni wpis na tym blogu.  Z jednej strony trochę smutno, z drugiej jednak miniony rok był dla mnie wspaniałą przygodą i okazją do poznania cudownych, pozytywnie zakręconych ludzi.

Na moją ostatnią inspirację przygotowałam serduszko, które jest podziękowaniem za przygarnięcie mojej osoby do przydasiowej rodziny, za ciepło i serdeczność, którą tu znalazłam, za wspaniała atmosferę panującą w zespole. Czułam się tutaj naprawdę fantastycznie i będę z ogromną przyjemnością wspominać ten czas 🙂

A dla mojej przydasiowej rodzinki mam serduszko. Oklejone papierem UHK, który dodatkowo ozdobiłam wzorem zrobionym za pomocą pasty strukturalnej i maski oraz spękaniami zrobionymi za pomocą stempla. Kompozycję ułożyłam z wielu papierowych wycinanek, dodałam do tego dwa tagi, metalową zawieszkę, do której wkleiłam zegar symbolizujący upływający czas i zachodzące w naszym życiu zmiany. Oczywiście na koniec dodałam jeszcze kilka motylków oraz napis. Całość okrasiłam w kilku miejscach kropeczkami perły w płynie.

Jeżeli chcecie jeszcze raz przejrzeć moje prace, być może zainspirować się 😉 to zapraszam do przeglądnięcia archiwum moich prac.

A na koniec przypominam o trwającym właśnie wyzwaniu: „Bliżej natury„. To już ostatnia szansa na przydasiową nagrodę ze sklepu, a czasu pozostało niewiele. Zatem – do dzieła!

 

Przesyłam moc serdecznych pozdrowień i do zobaczenia gdzieś w sieci albo w realu 🙂
Ola i Piotr – powodzenia w realizacji Waszych nowych pomysłów!

 

Produkty ze sklepu: