Inspiracje

Domki, gwiazdki i chłopaki czyli altered art.

Altered art,

a dokładnie zalterowana ramka. Kupiłam ją jakiś czas temu, i tak stała sobie na komodzie. I stała. Aż nadszedł dzień kiedy trzeba było wziąć się za inspirację dla PrzydaSiów i postanowiłam z nią coś zrobić.

Dwa dni ją męczyłam. Dlaczego męczyłam? Bo tyle jest na niej warstw mediów i farb, że ło.

Jak widzicie, króluje pasta do spękań. Jest wszędzie 😉 Pamiętacie jak o niej pisałam? O TUTAJ. A TUTAJ porównywałam ją z przeźroczystą pastą. Bo tak, do tej ramki użyłam tej białej,ponieważ zależało mi właśnie na takim efekcie jakby odchodzącej farby. A do tego ta biała pasta jest idealna. Zobaczcie sami jak pięknie pęka:

Zdjęcia do niej wybrałam takie w sumie najbardziej aktualne. Najstarsze jest bodajże z września. I wszystkie przerobiłam na czarno-białe. Nie chciałam mieć tu jakiejś zdjęciowej tęczy, chciałam żeby wszystko do siebie pasowało. A poza tym sami wiecie, że uwielbiam czarno-białe zdjęcia.

Kolor całej ramki jest typowo chłopięcy. Dominuje niebieski w kilku odcieniach no i biały.

Jedno okienko w środkowym domku przeznaczyłam na tekst. No, na słowo. Literki są z beermaty, pomalowane białą farbą kredową:

Powiem Wam, że podoba mi się ta ramka. Stoi na szafce w salonie i naprawdę fajnie się prezentuje.

Myślę, że dużo daje to, że jest zalterowana. Nie taka zwykła biała, pomimo tego, że brzydka nie była. Ale jednak altered art ma w sobie coś takiego, że przerobione przedmioty nabierają zupełnie innego charakteru. A najfajniejsze jest to, że to MY decydujemy o tym jaki ma być.

A Wy? Lubicie altered art? Podzielcie się koniecznie Waszą opinią i jeśli tylko macie jakieś zalterowane przedmioty, pokażcie je <3

Tymczasem uciekam a Wam życzę miłego weekendu, mocno twórczego <3

Pozdrawiam,

Gosia.

Użyte materiały:

Farba kredowa -  Biały 100ml  Pasta do spękań Stamperia - biała   Farba Akrylowa Metaliczna Delicate -  Niebieskie Srebro  50 ml   Pentart - Farba akrylowa 50ml - mięta  Mały bloczek papierów do scrapbookingu - Daydream  Klej Magic z precyzyjną końcówką  Duży Trymer SureCut Fiskars