Inspiracje

Dla Naszej Pani! – podziękowania dla nauczyciela

Podziękowania?

Szukacie pomysłu na podziękowania dla nauczyciela, wychowacy, ulubionej Pani 🙂 Koniec roku szkolnego zbliża się dużymi krokami! Mam dla Was propozycję. Co powiecie na album? Może bardziej  pamiętnik bo nie będzie w nim zdjęć a wpisy od dzieciaczków 🙂 Taki nie za duży nie za mały, w moim ulubionym rozmiarze – 20 cm x 25 cm, poręczny 🙂

album 2

Starałam się, aby okładka nawiązywała do tematyki szkolnej, stąd klesky, papier do scrapbbokingu z motywem kratki z zeszytu i inne mazajki 🙂 W środku zaplanowałam miejsce na wpis od każdego ucznia (rysunek, dedykacja). pojawił sie papier który sprosta wielu wyzwaniom :).

album 3

album 7

Na grzbiecie albumu znalazły się wstążki –  ładne wykończenie  i dodatkowa ozdoba albumu. Jak dla mnie super pomysł i wykończenie. Każdy album ma taki właśnie grzbiet.

album 5

Całość powstała na gotowej bazie albumowej, ze swojej strony przerobiłam troszkę łaczenie albumu i zastąpiłam je bindowaniem i tu nieocenione są spreżyny do bindowania i bindowcnia!

album 4

Kochani! życzę Wam milego tygodnia i cudownego dnia!

Buziaki

W pracy wykorzystałam

Sprężyna do bindowania 32mm- biała baza do albumu prostokątna z dziurkami 20x25cm Klej Magic z precyzyjną końcówkąGilotyna Fiskars 22cm A5 Żółty tusz pigmentowy do scrapbookinguNiebieski tusz pigmentowy do scrapbookingu.