Informacje

Design Team!

Dziś nadszedł dzień, w którym możemy wam ogłosić, kto będzie was inspirował na naszym blogu!

 

Mamy nadzieję, że spodoba wam się nasza grupa projektowa – bo są to ludzie, którzy nie tylko pięknie tworzą ale tez dali nam się poznać jako ludzie pełni energii i optymizmu.
A kim są? Pozwólcie, że wam się przedstawią 🙂
Mam na imię Iza, w blogowym świecie znana jako BellaArt.

 

Jestem żoną wspaniałego mężczyzny i mamą 2,5 letniego Wojtusia.

 

Od prawie 7 lat mieszkam w Irlandii.
Scrapbooking to moja pasja od ponad 3 lat i odskocznia od codzienności.

 

Każdą wolną chwilę poświęcam tworzeniu kartek, eksplodujących pudełeczek i albumów.

 

Jest mi niezmiernie miło, że zostałam projektantką w Przyda-się i mam nadzieję, że moje prace przypadną Wam do gustu 🙂

 

Hej, tu Justt. Jestem tegoroczną maturzystką, a właściwie to już świeżą studentką filologii angielskiej 🙂 Scrapbooking’iem zajmuję się już ponad 4 lata, pochłonął mnie całkowicie i wcale mi z tym źle nie jest. Uwielbiam kolorowe, pełne życia prace i takie też staram się tworzyć. Delikatne i romantyczne prace też nie są mi obce 🙂 jednym słowem – całkowita mieszanka. Bardzo cieszę się, że będę mogła Was inspirować na blogu Przyda-się! Mam nadzieję, że moje prace przypadną Wam do gustu i będziemy się razem świetnie bawić 🙂 Do usłyszenia wkrótce!

 

 

Scrapbookingiem zajmuję się od 2009r. Tworzę głównie kartki oraz albumy ale zdarzają się też czasami inne formy. Mój styl to romantyczno kwiatowe kompozycje. Tworzę własne stemple digi a również zaprojektowałam papiery na swój własny użytek. Oprócz scrapbookingu interesuję się fotografią.

 

 

Nazywam się Mariusz Gierszewski ale w scrapowym świecie poruszam się pod nickiem ScrapMan. Część z Was zapewne zna mnie z wyzwań bądź bloga.
Cieszę się ogromnie, że jestem po tej „drugiej” stronie sklepu i będę miał możliwość tworzenia kolejnego kreatywnego kącika. Najwięcej czasu poświęcam kartkom ale mam też na swoim koncie inne formy, które na pewno będziecie mieli okazję zobaczyć. Uwielbiam twórczość Czesława Mozila i Artura Andrusa. W wolnym czasie prowadzę warsztaty, rozwijam swoją scrapowa pasję i robię to co chcę.
Mam ogromną nadzieję, że uda mi się zachęcić Was do kreatywnego działania ze świetnymi produktami dostępnymi w Przyda-sie.pl,a moje (po)twory zainspirują Was do rozwijania swojej pasji.
Nazywam się Monika Szafran, jednak nazwisko swoje lubię bardziej 🙂
scrapbooking pokochałam ponad 2 lata temu, a 4 miesiące temu moje Szafranowe Twory się sformalizowały 😛 i teraz są firmą działającą głownie po nocach 🙂
prywatnie mam 2 wspaniałych Mężczyzn – Wybranka i Potomka i 2 koty – Gustawa i Rosę, lubię reklamy bravii, dowcip o Bułce i Piwku, miłe w dotyku powierzchnie, spojrzenie na świat Kubusia Puchatka… uwielbiam grę o tron, zumbę i patrzeć w uśmiechnięte oczy moich Bliskich…
w poważniejszej, ale równie przyjemnej, części mojego życia jestem też psychologiem dziecięcym, z aspiracjami terapeutycznymi, co uwielbia arteterapię!
niezmiernie się cieszę, że dane mi jest inspirować Was i współpracować z tak Zacnym Gronem 🙂
Do twarzy mi z głową w chmurach, więc nałogowo marzę. Kocham wszystko co piękne- przedmioty, krajobrazy – życie.  W każdy powstały w moich rękach przedmiot, wkładam cząstkę siebie, którą chce komuś podarować. A jeśli zrobiona prze zemnie rzecz, wywołuje na twarzy kogokolwiek choć najmniejszy uśmiech to i ja czuje się lepiej. Mam nadzieję, że i wam – czytelnikom bloga dostarczę odrobinę uśmiechu.

 

I co? Jak wam się podoba? 🙂
Już wkrótce zobaczycie jakie pomysły, kryją te twórcze osoby!