Inspiracje

Czekolada dla Pana Nauczyciela

Pudełeczko na czekoladę dla Pana Nauczyciela

W październiku przypada Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji już od jakiegoś czasu  prace dla nauczycieli pokazują się częściej a bardzo popularną formą jest czekoladownik jako efektowny sposób na wręczenie czekolady (przypomnę kursik )

Dzisiaj chcę Wam zaproponować alternatywę. Nieco inny sposób na prezent i bardzo prosty do wykonania – pudełeczko na czekoladę. Myślę że świetnie sprawdzi się zwłaszcza gdy czekoladę wręczamy Panu Nauczycielowi.

Główną ozdobą pudełka jest okienko z krótką sentencją przybraną kilkoma kleksami. Zależało mi żeby okienko było wyraźnie wklęsłe dlatego do przyklejenia górnej warstwy papieru użyłam dość grubej taśmy piankowej. Teraz różnica poziomów jest odpowiednia.

Jako dodatek oszczędna dekoracja w postaci kojarzonych z zawodem nauczyciela atrybutów – piór i okularów. Oszczędna by nie przytłoczyć sentencji.

Cyferki wskazują wyraźnie jakiego przedmiotu uczy Pan Nauczyciel

Do pudełka dodałam sznureczek jako uchwyt, mocując na bokach opakowania.

Prezent dla Pana Nauczyciela gotowy.

W pracy wykorzystałam papier UHK  Wabi Sabi  i wycinanki – (te okulary są świetne 😉 )

Ponownie  przypominam o trwającej wyprzedaży w slepiku PrzydaSię  🙂 warto dobrze poszperać na wirtualnych półkach i wykorzystać okazję – przydasiów nigdy dość a trzeba się spieszyć  – 30% na wszystko!!!

Pozdrawiam serdecznie 🙂

Aleksandra