Inspiracje

Craftowo dla najlepszej przyjaciółki

Witam Was bardzo serdecznie.

Ogromni się cieszę , że zostałam zaproszona do inspirowania na blogu Przyda się, jest mi niezmiernie miło z tego powodu.  Dziś mój pierwszy wpis na blogu, troszkę mam tremę ale jak to zawsze w nowym miejscu…

Ostatnio na sklepowych pólkach Przyda się pojawiły się fantastyczne bloczki papierów Piątek Trzynastego – miedzy innymi Serendipity White, w których po prostu się zakochałam i cały czas tworzę z tych papierów. Są idealne na każdą okazję. To naturalny papier typu craft z jednostronnym, białym nadrukiem i naturalnym tyłem. Papier fantastycznie pracuje z mediami zachowując biel nadruku.

Przygotowałam tym razem coś dla mojej najlepszej przyjaciółki, która jest właśnie fanką craftowego papieru. Uwielbia wszystko co naturalne…więc do zakupionego prezentu na jej urodziny nie mogło zabraknąć pudełka z kartką.

W moim zestawie nie mogło oczywiście zabraknąć (jak to u mnie) -warstw i mediów.


Na początku przez maskę nałożyłam gesso i pochlapałam trochę tło białą mgiełką, gdy wszystko wyschło zaczęłam naklejać warstwy i ozdabiać.
Ozdobą kartki i pudełka są wianuszki z dodatkami listków i kwiatów oraz ptaszki z odcisków sylikonowych. Na koniec wszystko potuszowałam za pomocą gąbki białą farbą akrylową.
Mam nadzieję, że sprawię jej tym trochę radości.

Mam nadzieję, że sprawię jej tym trochę radości.
Bardzo ciepło Was pozdrawiam i zachęcam do tworzenia z papieru craft – Serendipity White. Do usłyszenia !

Gosia -Peninia

Użyte materiały:

Bloczek papierów Serendipity White, 12x12"   Gesso białe Pentart 100ml     Szpatułka K3T02/S    Pręciki złote metaliczne, główka 5mm  Róże małe -białe  Mgiełka - perłowa biała  Klej Magic z precyzyjną końcówkąKosteczki 3D 2mm /4mm- 2400 szt