Inspiracje

„Celebrate spring” – totalnie wiosenny Layout

Totalnie wiosenny Layout

Tak, tak, wcale nie zielony i wcale nie żółty – ale uznałam że różowo-niebieski to będzie totalnie wiosenny Layout. To połączenie kolorów jest zachwycające, zwłaszcza w takim zestawieniu odcieni (i jeszcze pojawi się niedługo…;)) – no i oczywiście dopasowanie do zdjęcia, co jest dla mnie bardzo istotne w tworzeniu layoutów.

Mój wiosenny Layout powstał z bardzo wzorzystych i nowoczesnych papierów Studio Tekturek. Bardzo lubię styl tych papierów, są świeże, nowoczesne, a jednocześnie mają dość uniwersalne i geometryczne wzory, dzięki czemu świetnie nadają się na wszelkiej maści bazy layoutów czy podstawę oklejenia exploding boxów. Uważam, że takie papiery są niedocenione, ale w najbliższych postach pokażę Wam jak ciekawie można je wykorzystywać.

Uzupełnieniem mojej pracy są papiery scrapbookingowe Galerii Papieru. Najpierw dokleiłam biały pasek papieru scrapbookingowego na jednym boku dla złagodzenie wzorzystości, a potem stworzyłam kompozycję. Całość bardzo prosta, raptem kilka kwadratów wyciętych wykrojnikami, tekturkowa potrójna rameczka i kilka tekturkowych kwiatków a na koniec oczywiście trochę chlapań mgiełkami i mnóstwo błyszczących kryształków. Aaa, no i napisy naklejkowe! Obowiązkowo.

„Celebrate spring” – cóż więcej mogę powiedzieć…

 

Podobny, ale letni layout możecie zobaczyć tu.

Ze sklepu użyłam:

Papier This Summertime #01-02   Papier This Summertime #07-08 Papier This Summertime #Add on     Arkusz naklejek Hello Beautiful 01, 10,5 x 23cm    Arkusz naklejek Summertime 01, 10,5 x 23cm

Pozdrawiam, Ewelina