Inspiracje

Bierzmowanie w różu

Bierzmowanie.

Dokładnie.

Dziś odpoczywam od ślubów.

Chociaż, jak się przyjrzeć mojej dzisiejszej inspiracji, wcale nie jest ona taka typowa na bierzmowanie. Bardziej chyba pasuje właśnie do ślubu….Hmmmm. No cóż, miała być w takim klimacie i koniecznie z różem, mnóstwem różu. No to jest 🙂

DSC_0020

Idealne do takiej właśnie koncepcji kartki na bierzmowanie, okazały się papierki Lemoncraft „Everyday Spring”. Oprócz tego, że są różowe ( ach ten róż! ), to mają piękne kwiatowe wzory, chlapania i kropelki. W dzisiejszej pracy zrezygnowałam z zielonej części tej kolekcji – ale też uważam, że są cudne!

Napis umieściłam w ramce od Crafty Moly, bardzo prostej ale na swój sposób eleganckiej. Sam napis też jest bardzo prosty, bez żadnych ozdobników.

Natomiast główną rolę na kartce odgrywają kwiaty, cały biało-różowy bukiet. Są w nim róże oraz kwiaty wiśni. Te, które nie są białe, malowałam sama, a raczej barwiłam mgiełkami. Kwiaty dziś rządzą, zajmują prawie całą kartkę 😉

W ogóle, mówiąc o kwiatach, to powiem Wam, że najbardziej lubię właśnie białe, bo zawsze mogę je sobie pokolorować w razie potrzeby, na taki kolor jaki akurat jest mi potrzebny. Dlatego też, najczęściej kupuję tylko białe kwiaty.

Do tego kokarda, dla uzupełnienia kompozycji. Trochę przekręcona, asymetryczna. A także dwie perełki i dwie plastikowe kropelki – oczywiście różowe 😉 – zauważyliście, że świetnie pasują do wzoru kropelek na papierze?

DSC_0064

DSC_0060

Przejdźmy teraz do pudełka.

Standardowo jest ono proste, z kokardą. ALE – tym razem odrobinkę ją odmieniłam. Jest z cieńszej wstążki ( której są tu trzy wzory ) i jest przyklejona delikatnie asymetrycznie:

DSC_0029

Oprócz papierów Lemoncraft, wykorzystałam tu również arkusz od Galerii Papieru z kolekcji „Lilie polne” – w kartce również się ona znajduje, jako pierwsza warstwa.

DSC_0030

A górną warstwę specjalnie docięłam tak, aby znalazł się na niej delikatny kwiatowy akcent.

DSC_0031

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam i że przyjemnie Wam się oglądało ten komplecik 😉

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie,

Gosia.

W pracy użyłam:

Lilie polne 01   Dwustronny papier do scrapbookingu - Everyday Spring 02 Samoprzylepne Perełki 3mm 150szt białe

Klej Magic z precyzyjną końcówką   Kosteczki 3d dystansowe - 2mm