Inspiracje

Beżowe fiolety dla dziewczynki

Dlaczego beżowe fiolety?

Fioletami nazywam te moje najnowsze papierki, a beżowe, ponieważ to drugi główny kolor tej kolekcji. A dodatkowo, dziś chciałam Wam pokazać komplet na chrzest dla dziewczynki, przygotowany właśnie z ‚Violet Silence’.

Fiolet tu oczywiście też jest ale bardzo delikatny. Zależało mi, żeby pokazać, że z tych papierów można stworzyć coś subtelnego, jasnego. Że będą się nadawać na takie okazje jak m.in. chrzest. Dlatego też i pudełko i kartka są w większości beżowe a fiolet jest tu tylko dodatkiem.

Wiem, że ostatnio ciągle Was zarzucam tą kolekcją ( TU i TU ) ale nie mogę się od niej oderwać.

A że ciągle trafiają się jakieś okazje do ich wykorzystania, to musicie mi wybaczyć 😉

Pudełko już tradycyjnie jest skromniejsze od kartki ale jak zapewne zauważyliście, użyłam tu wykrojnika. Tak tak, od niedawna stałam się posiadaczką maszynki i oszałamiającej liczby 5 wykrojników 🙂 Kręcenie wciąż mnie wkurza no ale muszę przyznać, efekt jest.

Pudełko jak zawsze zrobiłam sama. Wy też sami robicie czy korzystacie z gotowych baz?

Kartka już jest bardziej ‚na wypasie’. Jest bardzo ukwiecona ale podstawową kompozycją przypomina układ na pudełku. Jedno i drugie do siebie pasuje, czyli jest prawidłowo.

 

A w środku miejsce na życzenia oraz kieszonka na pieniądze:

Mam nadzieję, że nie zanudziłam Was fioletem. A że to moja ostatnia listopadowa inspiracja, możecie być spokojni, bo w grudniu planuję już tylko świątecznie Was pomęczyć 😉

Miłego dnia Kochani!

Pozdrawiam,

Gosia.

Użyte materiały:

Bloczek papierów bazowych do scrapbookingu - Violet Silence  Duży Trymer SureCut Fiskars   Nożyczki Non-Stick 12cm  Klej Magic z precyzyjną końcówką