Inspiracje

Albumik na roczek Oliwii

Upominek pod choinkę

Cześć! Ja wiem, że wszyscy jesteśmy teraz w ferworze świątecznego szału, ale poza typowo świątecznymi projektami tworzą się także inne, które ze świętami mają nadal coś wspólnego. I tym oto sposobem płynnie przechodzę do mojej dzisiejszej inspiracji. Jest nią albumik harmonijkowy wykonany specjalnie z przeznaczeniem na roczek Oliwii.

Albumik harmonijkowy to bardzo fajny pomysł na upominek urodzinowy, zwłaszcza pod choinkę! Jest ciekawszym rozwiązaniem niż kartka, a jednocześnie wystarczającym dodatkiem to większego prezentu.  Niewielka forma, poręczny kształt, praktyczne zastosowanie i jeszcze możliwość personalizacji! Czego chcieć więcej?

Inne pomysły na niebanalne upominki znajdziecie tu!

Album ma białe kładki, ale urocze, słodko-dziewczęce, różowe wnętrze, dlatego nie było konieczności dekorowania środka. Ozdobiona została tylko okładka. Użyłam koralowo-różowych papierów do scrapbookingu UHK Gallery. Ta firma kojarzy mi się z wyjątkowo niezwykłymi i ciekawymi odcieniami standardowych kolorów w swoich papierach. Na środku wesoła kompozycja z grafiką, odrobina moich ulubionych taśm washi, maleńkie kwiatuszki i wykończenie z półperełek.

Chciałam żeby było dziewczęco i elegancko jednocześnie, dlatego też powstrzymałam się od chlapań 😉

Uzupełnieniem jest zamykająca całość, brokatowa wstążka.

Święta już za 2 dni, dlatego chciałabym dziś złożyć Wam życzenia;

 

Kochani! 

Pięknych, rodzinnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia, 

oraz kreatywnego i pełnego inspiracji Nowego Roku Wam życzę!

Ewelina

 

Ze sklepu polecam:

Allo Allo - Metropolitan Celebration - Maj Taśma dekoracyjna papierowa washi czarny ornament wzór III 15 mm x 10 m

Taśma samoprzylepna papierowa czarny ornament wzór I Taśma dekoracyjna papierowa washi piano 15 mm x 10 m Samoprzylepne Perełki 4 mm 150 szt złoto- żółte

Samoprzylepne Perełki 4 mm 150 szt niebieskie    Klej Magic z precyzyjną końcówką