Inspiracje

18 – nastkowy zawrót głowy i pomysł na ścinki

Witajcie!

Dzisiaj mocno spóźniona 🙁

Tak sobie myślę 🙂 czy Wy podobnie jak ja macie w domu ogromne pudło scinków różnych papierów do scrapbookingu, których przybywa w zaskakującym tempie?  I nie bardzo wiadomo co dalej z nimi zrobić?
Pewnie tak.
Przygotowując inspirację na ten tydzień postanowiłam wykorzystać moje „magiczne pudełko” a w zasadzie jego zawartość. I pozkazć Wam, ze z kawałków papierów mozna stworzyć coś fajnego 🙂

Od czego zaczełam? Posegregowałam papiery kolorami 🙂 wybrałam największe kawałki  na bazy kartek z mniejszych powycinałam elementy, które spełniały funkcję tzw. zapychaczy 🙂 (kwiatki, male ozdoby, napisy). Cos co w całości wygląda mało ciekawie, po wycieiu może stac sie super ozdobą! Nie zapominajcie o tym.

kartka przyda sie 3
aby całość nie wyglądała „pusto”, tło uzupełniłam chlapnięciami  – idealnie nadaje sie do tego tusz akrylowy  w kolorze białym i czarnym.
kartka przysa sie 5

W męskiej wersji kartki dodałam jeszcze tekturki  aby nadać męskiego charakteru pracy 🙂

karta przyda sie 2

Nie wiem czy używacie w swoich pracach guzików? Jak dla mnie super patent !

kartka przyda sie 1

W ostatniej kartce obrysowałam kontru kartki pisakiem czarnym, czesto wykorzystuje go w soich pracach, daje efekt wykończenia pracy. Pisak mozecie zastąpić np. skrobaniem papieru w prostych liniach.

 

Mam nadzieję, ze po przeczytaniu sprawdzicie swoje „ścinkowe” pudełka 🙂

Pozdrawiam

W pracy wykorzystałam

 trybiki i zębatki - zestaw Tusz akrylowy SPLASH! Black Tusz akrylowy SPLASH! White