Inspiracje

18-nastka w wersji glamour

18-nastka glamour

Prezent na osiemnastkę to zawsze jest wyzwanie! Nie jest łatwo trafić w gust młodej osoby, jeśli się nie zna jej osobiście a i wytycznych żadnych się nie dostaje. No może poza tym, żeby było ładnie. Też mi wytyczna:D Poza tym, sama nie wiem czy wykonanie upominku dla dziewczyny jest prostsze niż dla chłopca, ale jednego byłam pewna planując tę pracę: ma być dziewczęco i nowocześnie. W takim razie musi to być styl glamour! Taka 18-nastka glamour. Idealnie 🙂

Mój album starałam się ozdobić minimalistycznie i nowocześnie a jednocześnie zachować styl glamour. Idealnie stworzone do takich prac są nowiutkie papiery Piątku Trzynastego „Hello beautiful”. Połączenie czerni z delikatnymi, różowymi kwiatami i do tego jeszcze proste, geometryczne wzory – po prostu fantastyczne.

Uzupełnieniem tego oczywiście musi być złoto, dlatego ze złotego, brokatowego papieru wycięłam imię jubilatki a mały, tekturkowy aparacik pozłociłam pokrywając go złotą folią. Do tego kilka enamel dots’ów i młodzieżowa grafika,  a wszystko to na kształt instagramowej fotki.

Wewnątrz czysty minimalizm; gładkie albumowe strony ozdobione zostały jedynie naklejkami z pozytywnym hasłem i emaliowanymi kropkami. Na czarnej stronie znalazła się jeszcze wkładka z życzeniami.

 

Jeśli szukacie pomysłu na album to zachęcam do obejrzenia innych inspiracji albumowych na blogu!

Pozdrawiam,

Ewelina

Ze sklepu użyłam:

Arkusz naklejek Hello Beautiful 03, 10,5 x 23cm    Arkusz naklejek Hello Beautiful 01, 10,5 x 23cm    Papier Hello Beautiful 01, 12x12"    Papier Hello Beautiful 07, 12x12"

Folia w arkuszach - złoto